Paweł Adamowicz został zaatakowany w styczniu tego roku przez nożownika, wskutek czego zmarł. Jego żona nie może się pogodzić ze stratą i co jakiś czas zamieszcza zdjęcia ze wspomnieniami. Teraz pokazała niepublikowane dotąd ujęcie, które porusza do głębi.

Paweł Adamowicz jest ciągle żywy w sercu żony, dzieci i większości Gdańszczan. Jego ukochana, która została przedwcześnie sama, na swoim profilu na Facebooku co jakiś czas publikuje zdjęcia męża. Sporo okazji miała w ciągu ostatnich kilku dni, a jedna z niepublikowanych nigdy wcześniej fotografii rozrywa serca.

Paweł Adamowicz na zdjęciach swojej żony wywołuje falę wzruszeń internautów
Zmarły prezydent Gdańska często gości na profilu swojej żony. Dziś miała dobrą okazję, by przypomnieć o swoim mężu i jednocześnie zwrócić się do internautów. Ci są zachwyceni jej gestem, ale nadal daje się wyczuć w komentarzach ogromny żal i ból. Jeszcze długo Polacy nie zapomną o tej strasznej tragedii.

Na zdjęciu opublikowanym przez Magdalenę Adamowicz można zobaczyć roześmianego prezydenta w marynarce, trzymającego w rękach sporego arbuza. Nie jest to jednak zwykły owoc- „wyrzeźbiono” na nim portret zmarłego prezydenta Gdańska. Nikt nie widział jeszcze tego zdjęcia.

– Co roku imieniny Pawła, zawsze organizowane wspólnie z bratem Piotrem, były cudownym spotkaniem przyjaciół. Ostatnio dostałeś oryginalny portret… – zaczęła wspominać Magdalena Adamowicz.

Córki Pawła Adamowicza musiały spędzić Dzień Ojca bez niego
Żona w dalszej części postu zaczęła składać życzenia wszystkim panom, którzy obchodzą dziś imieniny.

– Pawle, dziś święto Twojego Patrona. Z tej okazji życzę wszystkim Pawłom i Piotrom dużo uśmiechu, którym wszystkich zarażałeś, realizacji najskrytszych marzeń, których Tobie nigdy nie brakowało oraz wielu wspaniałych dni – brzmiały życzenia od wdowy po prezydencie.

Córki Pawła Adamowicza musiały spędzić Dzień Taty w tym roku po raz pierwszy bez swojego ukochanego rodzica, to pozytywne zdjęcie jednak sprawia, że pamięć o nim pozostaje wiecznie żywa, a wspomnienie wyciska łzy z oczu.

źródło: pikio.pl