Magda Gessler zdradziła pewną tajemnicę. Niektórzy mogą być w szoku

Magda Gessler wzbudza ostatnio jeszcze więcej sensacji, niż zazwyczaj. Wszystko za sprawą kilogramów, których coraz więcej jej ubywa. Fani nie mogą wyjść z podziwu, a ku ich uciesze Magda zdradziła, czemu zawdzięcza swoją nową sylwetkę i zdradziła pewną tajemnicę.

Magda Gessler wreszcie ujawniła cała prawdę. Restauratorka opowiedziała o szczegółach swojej diety, która przyczyniła się do utraty wagi. Celebrytka nie tylko opisała swój przykładowy jadłospis, ale również zupełnym przypadkiem zdradziła, że czeka ją wkrótce taneczne wyzwanie. Niektórzy mogą być w szoku.

Magda Gessler zdradza tajniki swojej diety. Jak udało jej się szybko schudnąć?

Gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” udzieliła ostatnio wywiadu dla portalu Pudelek. Dziennikarz postanowił zaspokoić ciekawość nie tylko swoją, ale również setek fanów Magdy, którzy już od dłuższego czasu starają się poznać wszystkie tajniki jej diety. Nawiązując do jej sylwetki, w której od kilku dobrych tygodni jest o wiele centymetrów mniej, wprost zapytał, jak udało jej się osiągnąć taki efekt. Gessler niezwykle rozbawiło takie pytanie i w pierwszej chwili odpowiedziała zupełnie w swoim stylu.

– NŻ – nie żreć – odpowiada żartobliwie Magda.

Po chwili jednak zdradziła cały sekret i przedstawiła przykładowy jadłospis, który od dawna króluje w jej kuchni.

– Jest kawa, sok grejpfrutowy, fantastyczna grzanka z ciemnego pieczywa, natarta czerwonym pomidorem z oliwą z oliwek – opowiada.

Magdę czeka wyzwanie taneczne? Przypadkiem wszystko ujawniła

Gdy Gessler opowiadała o swojej diecie przyznała, że utratę wagi zawdzięcza również większej aktywności fizycznej. Zdradziła, że bardzo dużo tańczy i zupełnym przypadkiem ujawniła, że nie jest to bezcelowe. Restauratorka w zaledwie kilku słowach powiedziała o tanecznym wyzwaniu, które ją czeka. Zapytana przez dziennikarza o to, czy powinniśmy spodziewać się nowego programu krótko skwitowała, że „z nią nigdy nic nie wiadomo”. Choć nie chciała zdradzić zbyt wiele, niewielki przedsmak wskazuje, że wszyscy mogą być w sporym szoku.

– Zapraszam na mój fanpage, na mój Facebook, na Instagram i na różne działania taneczne, których się niedługo podejmę – mówi.

źródło: pikio.pl