Magda Gessler po raz drugi w nowym sezonie „Kuchennych rewolucji” odwiedziła restaurację, która potrzebowała jej pomocy. Po wyjątkowo burzliwym odcinku celebrytka postanowiła opublikować pewien post na swoim profilu na Facebooku. Wydała w nim bardzo nietypowe polecenie do wszystkich Polaków.

Magda Gessler wielokrotnie udowodniła, że jest jedną z najlepszych w swojej dziedzinie. Talent w połączeniu z charyzmatycznym charakterem, ekstrawaganckim zachowaniem i oryginalną stylizacją pozwoliły jej zdobyć serca wielu fanów.

Restauratorka jest świadoma swojej olbrzymiej popularności i być może dlatego zdecydowała się wydać specyficzny rozkaz wszystkim Polakom. Wpis, w którym zawarła polecenie, wzbudził wielkie poruszenie.

Magda Gessler po rewolucjach w Świnoujściu ma rozkaz dla Polaków

Drugi odcinek najnowszego sezonu „Kuchennych rewolucji” przebiegł w ponurej atmosferze. Jedzenie niskiej jakości, wszechobecny brud i stary tłuszcz, a do tego właściciel, który nie był skory do współpracy sprowokowały restauratorkę do wypowiedzenia kilku gorzkich słów. Mimo problemów, udało się zmienić knajpę „Taste” w lokal o zabawnej nazwie „A Morze Las”. Kolacja promocyjna odbyła się zgodnie z planem, wszyscy goście byli zachwyceni smakiem serwowanych potraw.

Dobra passa restauracji w Świnoujściu jednak nie trwała długo. Gdy Magda Gessler wróciła po kilku tygodniach sprawdzić, jak radzi sobie właściciel, spotkała się z rozczarowaniem. Okazało się, że kucharz zasłabł i przebywa w szpitalu na obserwacji, a potrawy przygotowuje barman oraz pomoce kuchenne. Lokal nie dostał jednoznacznej rekomendacji.

Zbulwersowana tymi wydarzeniami gwiazda TVN dodała post na swoim Facebooku, w którym zawarła nietypowy rozkaz skierowany do każdego Polaka.

– Dobra decyzja? Opuszczam to miasto… A wy do lodówek! – napisała.

Czy fani posłuchają polecenia jurorki MasterChefa? Wiele z nich odpowiada jej w komentarzach

Polecenie „Do lodówek!” rozbawiło wszystkich, którzy zauważyli wpis, jaki zamieściła Magda Gessler. Nietypowy rozkaz brzmi szczególnie zabawnie z ust wybitnej znawczyni sztuki kulinarnej. Fani od razu odpowiedzieli kobiecie w komentarzach.

– I lodówka znów w ruchu – odpowiedziała internautka.

– Ja już opróżniłam swoją, mam tylko światło – żartuje kolejna.

– My już po wizycie w lodówce – oznajmiła inna.

Jak widać, poczucie humoru nawet mimo nie do końca udanych rewolucji nie opuszcza restauratorki. Z kolei takie rozkazy z pewnością spodobały się użytkownikom Facebooka. Większość z nich na pewno życzy sobie więcej takich zaleceń.

1

źródło: pikio.pl