Magda Gessler świętuje 66. urodziny. Kiedy tak naprawdę urodziła się gwiazda TVN?

Magda Gessler świętuje 66. urodziny. W sieci pojawiły się sprzeczne informacje dotyczące daty urodzin słynnej restauratorki. Kiedy tak naprawdę urodziła się gwiazda TVN?

Oficjalne źródła mówią, że Magda Gessler urodziła się 10 lipca, jednak gwiazda świętowanie rozpoczęła już dzień wcześniej. Na jej profilu instagramowym 9 lipca pojawiło się kilka wpisów dotyczących urodzin. Internauci zastanawiali się o co chodzi i dopytywali w komentarzach. Początkowo gwiazda odpowiadała „tata wie”, co nie zaspokoiło głodu wiedzy fanów. W końcu Gessler napisała: Tata wpisał tak, jak to pamiętał… Miał 19 lat jak się urodziłam. Fani gwiazdy TVN uznali, że zamieszanie związane z jej datą urodzin jest doskonałym pretekstem do podwójnego świętowania!

Wyjątkową niespodziankę urodzinową dla Magdy Gessler przygotowały jej dzieci. Na profilu instagramowym gwiazdy TVN znaleźć można nagranie, na którym Lara i Tadeusz opowiadają o prezencie. – Cześć mamo, dzisiaj jest 9 lipca. Jest to specjalna data – twoje piękne urodziny. Ty jesteś w Meksyku, my jesteśmy w Warszawie. Świeci piękne słońce, a my idziemy po pierwszy prezent dla Ciebie. Będzie tutaj na Ciebie czekał jak przyjedziesz. Mamy tutaj bukiet polnych kwiatów dla Ciebie. Poza hortensjami, które lubisz, są ostróżki, jest koper, jest eukaliptus, jest dzika lilia. Zostawiamy te kwiaty tutaj, w Twojej ulubionej cukierni. Obejrzyjcie wideo!

View this post on Instagram

Moje najukochańsze … ale niespodzianka ..#mama #mg #besos

A post shared by Magda Gessler (@magdagessler_official) on

źródło: se.pl