Magda Gessler pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Nie zobaczycie dziś niczego lepszego

Magda Gessler zrobiła swoim fanom naprawdę niemałą niespodziankę. Z okazji dnia dziecka wstawiła specjalny post na swoim Instagramie. Pokazała na nim zdjęcie z dzieciństwa, fani pokładają się ze śmiechu.

Magda Gessler jest niewątpliwie jedną z barwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Właścicielka wykwintnych restauracji i gospodarz programu „Kuchenne rewolucje” od dłuższego czasu bryluje dzięki swojemu nonszalanckiemu zachowaniu w mediach społecznościowych i nie tylko. Ostatnie zdjęcie na jej profilu zaskoczyło chyba wszystkich.

Magda Gessler pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Przezabawny zbieg okoliczności
1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, Magda Gessler wstawiła na Instagramie fotografię z dosyć wczesnego dzieciństwa. Zdjęcie z momentu, kiedy obecnie 65-letnia gwiazda miała kilka lat, rozbawiły internautów. Gwiazda opatrzyła swoje zdjęcie stosownym opisem.

– Od początku wiedziałam ze będę miała dużo roboty… Nie byłam zachwycona… No ale cóż… Życie za to miałam mam nie czarno białe… Wspaniała… Wszystkiego najszczęśliwszego w dzień dziecka dzieciom dużym i małym – napisała gwiazda na Instagramie.

Na czarno-białym zdjęciu widać, że mała Magda Gessler jest wyraźnie naburmuszona. To przezabawny zbieg okoliczności, jeśli weźmiemy pod uwagę obecny image celebrytki w mediach. 65-latka kojarzona jest jako osoba dosyć marudna, szczególnie jeśli chodzi o jej podejście do potraw w „Kuchennych Rewolucjach”. Wygląda na to, że gwiazda taka była już od wczesnego dzieciństwa, co też sama w swoim opisie podkreśla.

Internauci komentują zdjęcie Magdy Gessler
Archiwalne zdjęcie kilkuletniej Magdy Gessler na Instagramie zebrało już 11 tysięcy polubień i ponad 60 komentarzy. Jak to często zdarzało się restauratorce – zdjęcie zostało wrzucone omyłkowo dwukrotnie. Internauci bardzo chętnie je komentowali.

– Ach te królewskie loczersy – napisała jedna z internautek.

– Ale spojrzenie. Ta mina mówi wszystko. Będzie się działo – skomentowała użytkowniczka Instagrama.

– Nic się Pani nie zmieniła – stwierdził Internauta.

– Widać, że to wredne już jako dziecko – napisał inny komentujący.

Oczywiście znana restauratorka opatrzyła swoje zdjęcie charakterystycznym dla siebie hasztagiem „besos”, co w slangu Magdy Gessler oznacza „całus”. W komentarzach niektórzy internauci upominali się o przesłanie przez Magdę „besosów”.

źródło: pikio.pl