Magda Gessler pokazała coś nieprawdopodobnego. To będzie kolejny hit Internetu

Gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” pokazała coś nieprawdopodobnego. Każdego dnia Magda Gessler otrzymuje od swoich fanów setki wiadomości, jednak takiej z pewnością jeszcze nigdy nie dostała.

„Kuchenne rewolucje” to program, z którego amatorzy kuchni mogą zaczerpnąć kilka istotnych wskazówek co robić, a czego zdecydowanie nie robić w kuchni. Sama prowadząca, poza kuchennym show, nie omieszka edukować swoich fanów w sieci, gdzie zamieszcza wiele przepisów czy ważnych porad. Wiadomość, jaką ostatnio dostała pokazuje, że jej tłumaczenia wcale nie należą do najprostszych.

Prowadząca program „Kuchenne rewolucje” pokazała wiadomość od fana. Od razu zaczęła płakać
Magda Gessler chętnie publikuje na Instagramie najlepsze smaczki ze swojego życia. Nikogo zatem nie zdziwił fakt, że postanowiła pochwalić się wiadomością, jaką otrzymała od fanki, ale nie taką zwykłą. Korespondencja była nie tylko obszerna, ale przede wszystkim dosadna, bowiem irytację nadawcy można wyraźnie zauważyć.

Przy każdym przepisie celebrytka dokładnie tłumaczy nie tylko jakich składników musimy użyć, ale jak powinny być one przygotowane, by potrawa się udała. Z wiadomości fanki wynika, że mimo wszystko wskazówki nie są zbyt przejrzyste, a ugotowanie makaronu może być prawdziwym problemem.

– Znalazłam przepis, w którym trzeba m. in. ugotować makaron AL DENTE. Byłam w około 20-stu sklepach. Są świderki, muszelki, nitki… kilkanaście, albo i kilkadziesiąt rodzajów makaronów, ale nigdzie nie ma pie***onego AL DENTE!!! (…) Co za idiota wymyśla przepisy z makaronem, którego nie ma nigdzie w sprzedaży [pisownia oryginalna – dop. redakcji] – czytamy.

Gessler nie ukrywała, że nie mogła powstrzymać łez, które towarzyszyły jej podczas salwy śmiechu, jaką spowodowała wspomniana wiadomość. Jej kilka słów opisu oddaje wszystko.

– Mam tez takich fanów !!!!!..,, trudno uwierzyć ‼️‼️‼️‼️‼️‼️hahaha!!! [pisownia oryginalna – dop. redakcji] – napisała.

Co na to fani?

Obserwatorzy Magdy również nie mogli odmówić sobie komentarza, w których także podkreślali, że treść wiadomości była dla nich niezwykle komiczna.

– Chodźmy wszyscy poszukajmy go dla tej Pani – pisze żartobliwie fanka.

– Ale mi Pani humor poprawiła – dodaje kolejna.

– Dobre, ale się uśmiałam – czytamy.

– Oto dowód na tezę ‚niewiedza źródłem agresji’ – stwierdza rozbawiona internautka.

źródło: pikio.pl