Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda telewizji TVN, po raz kolejny nas zaskoczyła tym, co pije rano. Pokazała nam, co najbardziej lubi pić i co najbardziej jej służy. Tylko czy aby na pewno picie tego typu napojów sprzyja Magdzie Gessler? Co sądzą o tym jej zmartwieni fani?

To, co zwykle pija na śniadanie Magda Gessler jest bardzo zadziwiające, bo pewnie nie raz i nie dwa Wam też zdarzyło się pić tego typu napoje. Są nie tylko smaczne, ale i zdrowe.

Kojarzona z popularnych produkcji TVN-u, takich jak: „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, celebrytyka postanowiła nas uraczyć tą piorunującą informacją. A zrobiła to publikując nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie.

Bez soku ani rusz

Mimo, że Magda Gessler nie jest twarzą żadnej kampanii prozdrowotnej i nie promuje zdrowego trybu życia to, ze względu na jej kulinarne zainteresowania, stara się żyć zdrowo.

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że imperium właścicielki marki „Salon Smaków Magdy Gessler” prężnie się rozwija. Nowym biznesem Gessler jest produkcja soków, dżemów i chrzanów, czyli samych zdrowych artykułów. Jednym, z wyżej wymienionej listy wyrobów, z którym Magda Gessler zdecydowała się zrobić sobie zdjęcie, jest właśnie sok z pomarańczy.

Czy Magda Gessler jest chora?

Pozyskiwany z miąższu dojrzałych, odpowiednio dobrych owoców sok pomarańczowy posiada niezwykle dużo właściwości odżywczych i pozytywnie wpływa na nasz zdrowie. Na pewno wie też o tym Magda Gessler i dlatego go tak chętnie pije.

Pomarańcze dzięki bogactwu witamin, minerałów i błonnika wzmacniają odporność, zapobiegają wszelkiego rodzaju schorzeniom. Usprawniają także trawienie, opóźniają procesy starzenia się, poprawiają samopoczucie. Czy właśnie dlatego tak chętnie Magda Gessler sięga po sok z pomarańczy? Czy na nią też tak działa?

Instagramowe zdjęcie Magdy Gessler bardzo poruszyło podglądających jej aktywność fanów. W komentarzach od użytkowników Instragrama zebrała wiele pozytywnych komentarzy. Pojawiły się niestety również głosy zmartwionych, ponieważ na zdjęciu ma strasznie przekrwawione oczy. Można spekulować, że na jej twarzy odbija się po prostu przemęczenie? A można nie dosypia? A może jest na coś chora i to przed nami ukrywa? Co o tym myślicie?

fot. instagram.com/magdagessler_official/

źródło: pikio.pl