Podczas gdy rząd właśnie ruszył z konkretnymi pracami nad 500 plus dla każdego dziecka, Magda Gessler naśmiewa się z osób, które pobierają pieniądze z programu! Popularna restauratorka zamieściła w sieci zdjęcie swoich eklerek. Jedna z internautek wspomniała o cenie takich eklerek, a to sprowokowało Magdę Gessler, która nawiązała od razu do 500 plus.

– Pobudka! Mam jeszcze eklerki! Zjedlibyście? – zapytała o północy na swoim profilu na Facebook Magda Gessler. Do wpisu w sieci zamieściła także zdjęcia apetycznie wyglądających słodkości.

Podczas gdy część internautów wychwalała cukiernicze zdolności restauratorki, pewna kobieta, matka dwóch synów, wypomniała Magdzie Gessler, że produkty sygnowane nazwiskiem celebrytki nie należą do najtańszych.

– Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów – skomentowała internautka. Na odpowiedź restauratorki nie trzeba było długo czekać. – 500 plus już nie ma? – zapytała w odpowiedzi Magda Gessler dodając do tego arogancką emotikonę.

1

Pozostali internauci zauważyli wpis i nie zostawili na komentarzu restauratorki suchej nitki. Pojawiły się stwierdzenia, że Magda Gessler zachowała się poniżej krytyki.

2

3

źródło: se.pl