Mama Macieja Musiała nie jest celebrytką i nie pojawia się na czerwonych dywanach. W związku z tym była kojarzona tylko przez osoby, które dobrze znały samego aktora. Okazuje się, że kobieta wygląda oszałamiająco.

Mama dla każdego człowieka jest jedną z najważniejszych osób, jednak nie oznacza to, że każdy chce się nią chwalić. Zazwyczaj stronią od tego celebryci, którzy pragną zachować swoje życie prywatne wyłącznie dla siebie oraz dla najbliższej rodziny. Niektórzy postępują jednak inaczej, chcąc pochwalić się członkami rodziny. Taki właśnie zamiar miał Maciej Musiał.

Znany aktor postanowił zamieścić w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z kobietą, która jest jedną z najważniejszych osób w jego życiu. Anna Musiał nie jest osobą zupełnie anonimową, choć nie można jednocześnie zaliczyć jej do celebrytów. Okazuje się, że wygląd kobiety może zrobić wrażenie na każdym. Nikt nie spodziewał się, że mama aktora wygląda do tego stopnia oszałamiająco.

Mama Macieja Musiała wygląda bardzo młodo
Maciej Musiał zaprezentował się szerszej widowni po raz pierwszy, biorąc udział w serialach produkcji Telewizji Polskiej, choć zdecydowanie największą popularność dała mu Rodzinka.pl. Młody aktor nie ukrywa, że bardzo cieszy się, że wziął udział w znanym serialu, bo był on dla niego prawdziwą przepustką do zrobienia wielkiej kariery.

Dziś mężczyzna pojawia się na czerwonych dywanach jako jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Zdecydowanie można uznać go za celebrytę, w związku z czym fotoreporterzy nie odstępują go na krok. To nie oni przyłapali go jednak na spacerze z piękną kobietą. Pochwalił się tym sam gwiazdor telewizji.

Mama znanego aktora robi wrażenie na wszystkich
Aktor postanowił pochwalić się na swoim Instagramie zdjęciem z mamą. Nikt nie przewidywał, że kobieta na fotografii to Anna Musiał, większość obserwujących twierdziła, że kobieta wygląda prędzej na partnerkę aktora. Okazuje się jednak, że matka znanego aktora jest w świetnej formie i do dziś zaskakuje wszystkich świetnym wyglądem.

Anna Musiał i jej syn mają podobne pasje. Kobieta przed laty skończyła filologię polską, po czym zdecydowała się założyć teatr wraz z mężem. Kobieta do dziś tworzy wraz z ojcem gwiazdora telewizji Teatr Kuffer.

Tak wygląda mama popularnego gwiazdora serialu Rodzinka.pl:

źródło: pikio.pl