„M jak miłość” znów zaskoczy widzów. Nowy dom Mostowiaków w Grabinie. Efekt zwali widzów z nóg!

„M jak miłość” znów zaskoczy widzów. W kolejnym sezonie pojawią się nie tylko nowe wątki i nowi bohaterowie, ale również zupełnie nowy dom Mostowiaków. W Grabinie odbędzie się remont, po którym ciężko będzie rozpoznać, że to naprawdę jest dom Barbary i jej bliskich.

„M jak miłość” w premierowych odcinkach po przerwie wakacyjnej zadziwi widzów TVP. Nie tylko zobaczymy nowych bohaterów, ale również odmienione wnętrza. Dom rodziny Mostowiaków zmieni się nie do poznania.

Wielkie zmiany w „M jak Miłość”
W pierwszych odcinkach po wakacjach, widzowie będą mogli zobaczyć wielkie zmiany, jakie zaszły przez ten czas w domu Basi (Teresa Lipowska) oraz jej dzieci. Można to było zobaczyć już w ostatnich kulisach serialu, w których produkcja uchyliła rąbka tajemnicy. Efekt będzie spektakularny.

Pomieszczenia zostaną pomalowane na jasne kolory, kuchenne płytki i szafki zmienione, co nada wnętrzu wyjątkowego uroku oraz przede wszystkim przestronności. Choć zachowany zostanie uprzedni klimat, wyposażenie poszczególnych pokoi będzie nieco bardziej nowoczesne.

– Czeka Państwa pełne zaskoczenie, ponieważ od nowego sezonu będziemy mieć zupełnie odnowiony dom – mówi widzom Teresa Lipowska, gwiazda „M jak Miłość”.

– Jesteśmy w świeżej kuchni, mamy świeże pokoje, jest teraz bardziej przestronnie, bardziej jasno. W salonie jest niby tak samo, ale wszystko się zmieniło. Będzie się działo w tym salonie – dodaje Małgorzata Różniatowska, serialowa Kisielowa.

Skąd takie zmiany?
Okazuje się, że wspominany remont jest wynikiem przeprowadzki. Jednak nie Rodziny Mostowiaków, a całej produkcji. Zmieniło się miejsce, w którym dotychczas był kręcony serial, zatem scenarzyści mimo iż chcieli dokładnie odwzorować uprzednie pomieszczenia, postanowili wprowadzić niewielki powiew świeżości.

– Jestem w zupełnie innym miejscu, chociaż wszystko pozornie wygląda tak samo. Nie mogę do siebie dojść, bo wchodzę do jakiegoś zupełnie innego budynku, budynek nowoczesny, a tu jakby czas stanął. To jest piękne połączenie nowoczesności z tradycją – wyznał Robert Moskwa., serialowy Artur.

źródło: pikio.pl