„M jak miłość”: wielkie emocje w serialu. Nowy związek nie każdemu się podoba?

Zdrada w „M jak miłość” wywoła wśród telewidzów mieszane uczucia. W czasie, gdy jedni będą niezwykle rozgoryczeni niewiernością bohatera, inni będą zachwyceni, że wrócił do swojej uprzedniej kochanki. Zrobi się naprawdę gorąco, a sytuacja może potoczyć się w zupełnie nieprzewidzianym kierunku.

Nowy sezon „M jak miłość” dopiero co pojawił się na antenie, a już wywołał wśród widzów iście skrajne emocje. Nie zabrakło wzruszenia, radości i nutki strachu. Premierowy odcinek dostarczy fanom kolejną dawkę nieprzewidzianych zdarzeń, co tym razem może wywołać wśród nich sporo irytacji. Zaledwie chwilę po tym, jak pojawiły się ślubne plany, ukochany bohater znów prześpi się ze swoją uprzednią partnerką.

Wielkie emocje w „M jak miłość”. Nowy związek nie każdemu się podoba?

Jeszcze przed wakacyjną przerwą w życiu Chodakowskich, a dokładniej Olka (Maurycy Popiel) zaszły naprawdę spore zmiany. Po krótkim romansie z Agą (Ina Sobala), kelnerką w bistro Kingi (Kasia Cichopek), nawiązał bliższą relację z Agnieszką (Magdalena Walach), byłą kochanką Marcina (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło kilka chwil, by z kwitkiem odprawić ówczesną partnerkę i wdać się w romans z kolejną, co nieszczególnie spodobało się jego bratu. Czas jednak mijał, a Olek zdawał się być wierny kolejnej ukochanej.

W odcinku, który będziemy mogli zobaczyć już 24 września, podekscytowana Iza (Adriana Kalska) nawiąże z Agnieszką dyskusję na temat ślubu. Otwarcie przyzna, że Chodakowski mógłby już się jej oświadczyć, by wreszcie zostali rodziną.

– Jak tak dalej pójdzie, to kto wie… może zostaniemy rodziną? Poczekaj… Kim byś była dla mnie? Żona brata męża… to szwagierka? – powie do rudowłosej prokurator.

W tym czasie, Marcin, który wciąż jest wrogo nastawiony do relacji brata i byłej kochanki, postanowi szczerze porozmawiać z Olkiem, by dać mu do zrozumienia, że ten związek nie ma przyszłości.

– Nie obraź się, brat, ale… to nie twoja liga! Ona jest jak… – zacznie Marcin.

– Jak Mount Everest i K2 w jednym? Totalnie niedostępna i niejeden już poległ, próbując ją zdobyć? A że na szczycie można być tylko przez chwilę… to dlatego pewnie jest mi z nią tak cudownie! – odpowie Olek.

Niespodziewana zdrada bohatera
Jeszcze tego samego dnia przystojny lekarz znów uda się do Bistro, by spotkać się z Agą, którą zostawił bez słowa. Bohaterka wprost zapyta ukochanego, dlaczego z nią zerwał. Olek bez ogródek przyzna, że nie nadaje się do związku i tym samym nie chciał mieszać w jej życiu. Kelnerka pozostanie niewzruszona.

– Niezła ściema. A może trzeba było zapytać, czego ja chcę? – zapyta.

– A czego chcesz? – zapyta Chodakowski.

– Ciebie… – odpowie Aga.

Między kochankami od razu dojdzie do zbliżenia, a po upojnych chwilach razem, lekarz znów uda się do Agnieszki, z którą uprzednio umówił się na wieczór. Nie będzie jednak w stanie ukryć swojego zmieszania i od przyzna, że musi jej się do czegoś przyznać.

źródło: pikio.pl