„M jak miłość”: Uwielbiany bohater usłyszy, że jego dni są policzone. Smutne informacje dla fanów

„M jak miłość” w ostatnich odcinkach przyzwyczaiło widzów do prawdziwie dramatycznych wydarzeń. Teraz okaże się, że jeden z bohaterów ma raka, a jego życie jest bardzo poważnie zagrożone.

„M jak miłość” swoimi ostatnimi wątkami wywołało niemałe zaskoczenie wśród widzów, a teraz przyszła pora na chwile smutku, okazuje się bowiem, że jeden z bohaterów cierpi na nieuleczalny nowotwór. Wszystko wskazuje niestety na to, że pozostało mu jedynie kilka miesięcy życia. Mimo to postanowi się nie załamywać i walczyć o to, co dla niego najważniejsze, czyli miłość. Jednak czy Kamilowi uda się odzyskać Magdę? Czekają nas ogromne emocje.

Bohater „M jak miłość” usłyszy, że jego dni są policzone
Postać Kamila powróciła do serialu po wielu latach i niemalże od razu wiedzieliśmy, że bohater zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mimo choroby i świadomości, że już niedługo może umrzeć, Kamil postanowił naprawić swój największy błąd w życiu.

Oczywiście chodzi o rozstanie z Magdą, która jest jego prawdziwą miłością życia. Niestety problem w tym, że Magda planuje swoje życie z Arturem, który również nie zamierza odpuścić. W pewnym momencie okaże się również, że Kamil będzie musiał przejść bardzo poważną operację na mózgu, aby ratować swoje życie.

Niestety mimo pełnego sukcesu zabiegu, lekarze nie będą mieli dla niego dobrych wiadomości, ponieważ rak, na którego cierpi Kamil, bardzo często powraca mimo operacji. Wedle oceny doktora przed bohaterem pozostało jedynie kilka miesięcy życia. Kamil usłyszy również radę, aby lepiej nie odkładał swoich marzeń na później.

Mimo że na takie słowa większość osób zareagowałoby załamaniem, to Kamil nie zamierza rezygnować z walki o miłość Magdy i dodatkowo wyzna swoje zamiary Arturowi w szczerej rozmowie w cztery oczy.

– Zrozumiałem, co jest najważniejsze i lojalnie cię ostrzegam, że zrobię wszystko, żeby odzyskać Magdę – oznajmi Kamil.

– Dzięki za szczerość, ale pozwól, że odwdzięczę ci się tym samym. Zrobię wszystko, by ci się to nie udało – odpowie Artur.

Nie da się ukryć, że Kamil ma bardzo silną motywację do działania, ale nie wiadomo, czy wygra morderczy wyścig z czasem, zwłaszcza że Magda i Artur już planują ślub.

źródło: pikio.pl