Nareszcie! Już dziś zobaczymy pierwszy odcinek „M jak miłość” po wakacjach. Scenarzyści przygotowali dla widzów mnóstwo niespodzianek – m.in. nowy dom Mostowiaków. Szykują się także wielkie powroty i odejścia.

Z dobrych wiadomości – do serialu powróci aż trzech bohaterów! Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski, 39 l.) po raz kolejny będzie chciał zniszczyć życie Izie (Adriana Kalska, 33 l.), Michał (Paweł Deląg, 49 l.) wróci do Polski i namiesza w związku Asi (Barbara Kurdej-Szatan, 34 l.), która ułożyła sobie życie po jego wyjeździe, oraz… pojawi się nowy bohater grany przez Tomasza Dedka (62 l.). Co ciekawe, aktor występował w serialu 18 lat temu jako biznesmen, wspólnik Krzysztofa Zduńskiego (Cezary Morawski, 65 l.). Teraz zagra zupełnie inną postać.
Z obsady „M jak miłość” zniknął natomiast Radosław Krzyżowski (47 l.). Grany przez niego Kamil Starski umrze, pozostawiając po sobie list, w którym wyzna, że ma syna. Jego odnalezienie powierzy Marii (Małgorzata Pieńkowska, 54 l.) – miłości swojego życia.

Nowy odcinek „M jak miłość” dziś o 20.55 w TVP 2.

źródło: se.pl