Asia jest coraz bardziej wpatrzona w Leszka. Kobieta jest przekonana, że mężczyzna może zająć w jej sercu miejsce ukochanego Tomka. Ale Nina, była ukochana biznesmena, jest zdeterminowana, żeby odebrać jej partnera. Czy rywalka okaże się skuteczna i dopnie swego, a Asia Tarnowska znów zostanie sama?

Miłość Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławek Uniatowski) nabiera rumieńców. Niestety Joasia nadal będzie ukrywać swój romans przed synem. Aż do chwili, gdy Wojtek (Feliks Matecki) przyłapie o poranku kochanka mamy pod jej sypialnią!

Sytuacja zmusi Joasię do szczerej rozmowy z synem. – Chciałam ci o tym wszystkim powiedzieć, ale jeszcze nie teraz, tylko… we właściwym momencie… – wyzna zawstydzona.

To jednak nie koniec kłopotów w serialu „M jak miłość”. Kilka godzin później, już w pracy, Chodakowską czeka niemiła rozmowa z Niną (Agnieszka Judycka). Kobieta znów odwiedzi rywalkę, gotowa zrobić wszystko, by zniszczyć jej związek. – Nie wiem, czy powinnam to mówić, pewnie nie jestem obiektywna… ale lepiej uważaj na Leszka. Potrafi być czarujący, jeśli tylko chce… Ale bywa też bezwzględny. I obyś się o tym nie przekonała na własnej skórze… – wysyczy rywalka.

źródło: fakt.pl