Dominika Gwit (31 l.), mimo problemów z wagą, gorąco zapewnia, że świetnie czuje się we własnym ciele. Młoda aktorka jest bardzo otwarta i pokazuje fanom także inną, znacznie odważniejszą naturę. Nie zawsze z dobrym skutkiem…

Dominika Gwit lubi pokazywać, że w swoim ciele czuje się bardzo szczęśliwa. Celebrytka zapewnia, że to dzięki wsparciu i miłości męża, Wojciecha Dunaszewskiego, dzięki któremu czuje się kobieca i kochana.

Ostatnio aktorka pokazała zdjęcie w letniej stylizacji: spod czerwonej sukienki w białe grochy figlarnie wystawał czarny stanik. Dominika kusiła biustonoszem, jednak fani byli mocno podzieleni na widok fotografii. Niektórzy, w tym jej brat, mocno ją komplementowali, nie brakowało jednak gorzkich słów:

Jezu czy tylko ja nie widzę że to wcale nie jest ani piękne….. ani seksi …. ani petadra …..nie hejtuje ….nie taka moja rola w tym komentarzu ale ludzie nie ma co zaklinac rzeczywistości zeby nie wiem ile pseudo komplementów zostanie tu napisanie rzeczywistość się nie zmieni to tak nie działa. …… Pani Dominiko życzę dużo zdrowa – napisała jedna z internautek.

Jestes swietna , mega pozytywna ale musisz zrzucic pare kilo dla wlasnego zdrowia ! Nie pisze tego zlosliwie tylko taka otylosc jest niebezpieczna – napisała inna.

źródło: se.pl