Lara Gessler ledwo się rozwiodła, a planuje już kolejny ślub?! Zaskakujące informacje

Lara Gessler niedawno rozwiodła się ze swoim mężem Pawłem. Ich związek trwał zaledwie półtora roku, a teraz wygląda na to, że dziewczyna znalazła już sobie nowego partnera, z którym chce ułożyć sobie życie.

Lara Gessler dopiero co rozwiodła się ze swoim mężem Pawłem, a już pojawiły się nowe informacje o jej miłosnych podbojach. Trzydziestolatka nie próżnuje i już znalazła sobie nowego partnera. Być może w nowym związku będzie chciała naprawić błędy popełnione w pierwszym małżeństwie.

Lara Gessler znów stanie na ślubnym kobiercu?
Lara Gessler bardzo szybko rozwiodła się ze swoim poprzednim partnerem. Para nie wytrzymała razem w małżeństwie nawet dwóch lat, a ich rozwój zdziwił wielu fanów celebrytki.

Ewidentnie Lara i Paweł nie byli dla siebie stworzeni, skoro zdecydowali się tak szybko zakończyć swój związek. Ciekawe, czy kolejne miłosne perypetie córki słynnej restauratorki Magdy Gessler będą rozważniejsze i bardziej przemyślane.

Być może nauczona doświadczeniem, teraz będzie dużo bardziej świadomie wchodziła w kolejne związki i jeszcze szybciej drugi raz stanie na ślubnym kobiercu.

Kim jest nowy partner Lary Gessler?
Trzydziestoletnia córka restauratorki bardzo szybko pozbierała się po rozstaniu z Pawłem i już znalazła nowego ukochanego. Według mediów, Lara spotyka się teraz z przystojnym brunetem. Mężczyzna jest podobno z zawodu prawnikiem. Para widywana jest na różnych imprezach celebryckich i wydaje się, że dogadują się świetnie. Potrafią się razem dobrze bawić i nie mają problemu z okazywaniem sobie czułości w miejscach publicznych.

Nie wiadomo czy nowy chłopak jest dla Lary tym jedynym. Być może to tylko odskocznia i próba poradzenia sobie ze złymi emocjami związanymi z rozwodem. Biorąc pod uwagę impulsywność Lary Gessler i to, że nie boi się podejmować ważnych decyzji w swoim życiu, nie można wykluczyć, że para niedługo się pobierze.

Nie wiadomo co o tym wszystkim sądzi Magda Gessler i czy w ogóle ma świadomość tego z kim spotyka się jej córka. Czas pokaże czy nowa relacja Lary przerodzi się w poważny długoletni związek czy będzie raczej krótkotrwałym romansem ukierunkowanym na przyjemne spędzanie czasu razem.

źródło: pikio.pl