Kuba Wojewódzki z nową dziewczyną! Internauci: „Córka czy wnuczka ?”

Kuba Wojewódzki jak co roku wybrał się do Gdyni na Open’er Festival. Cały pobyt na festiwalu – jak ma to w zwyczaju – relacjonuje w mediach społecznościowych. Internauci zwrócili uwagę na jedno ze zdjęć, które zamieścił. Pozuje na nim z młodą dziewczyną. I właśnie to stało się powodem do żartów z Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki jest stałym bywalcem na Open’er Festival w Gdyni. Dziennikarz podczas koncertów i eventów towarzyszących festiwalowi, robi masę zdjęć, które później publikuje na profilach społecznościowych. Tegoroczny festiwal ruszył 3 lipca, i Wojewódzki opublikował pierwsze fotki. Udało mu się to nawet w trakcie… światowej awarii Instagrama. Jak on to zrobił? „Wow! Udało się, mimo awarii insta! I to jest prawdziwe influenserstwo!”, „Czyżby awaria instagrama nie dotyczyła wybranych?” – żartowali internauci.

Kuba Wojewódzki na Open’er Festival

Problemy z mediami społecznościowymi to nie był jedyny powód, z jakiego żartowali internauci obserwujący profile sieciowe dziennikarza. Szydzili też z wieku Wojewódzkiego. A wszystko przez to, że dodał kilka zdjęć na których pozuje z dużo młodszymi osobami. Zwłaszcza jedno z nich, na którym „król TVN-u” pozuje z młodą dziewczyną, komentujący wzięli na „tapetę”. „A co to za dziecko przytulasz?”, „Córka podobna do taty”, „Mówią wujku czy proszę pana?”, „Następna córka?”, „Dziadek z wnukami – piękny widok”, „Trochę jak wujek z dziećmi na kolonii”, „Jako opiekun tej młodzieży?”, „Córka czy wnuczka ?” – pisali złośliwie.

https://www.instagram.com/p/Bzd0QpToonM/?utm_source=ig_embed

Wojewódzki między koncertami znalazł czas na odpisywanie internautom. Wygląda na to, że komentarze odnośnie jego wieku zupełnie nie ruszyły go. „Wykwalifikowany opiekun” – odpisał dziennikarz na jeden z komentarzy.

źródło: fakt.pl