Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną? Jest od niego dużo młodsza

Kuba Wojewódzki już od dłuższego czasu nie ma stałej partnerki. Media plotkują o coraz to młodszych wybrankach celebryty, a teraz pokazał na Instgramie zdjęcie z pewną dziewczyną. Czyżby to była nowa miłość jego życia?

Kuba Wojewódzki jest osobą, która budzi w Polsce spore kontrowersje. Jego specyficzny styl prowadzenia publicystyki ma wielu zwolenników, są jednak również osoby, którym zdecydowanie się on nie podoba. Ponadto, życie prywatne prezentera jest niewątpliwie solą w oku wielu osób o konserwatywnych poglądach. 54-latek lubi zaszaleć, a od 2007 roku nie ma stałej partnerki i znany jest z zamiłowania do młodszych partnerek. Jego najnowsze zdjęcie jednak rzuca zupełnie nowe światło na jego życie uczuciowe.

Kuba Wójewódzki prezentuje nową dziewczynę. Jest od niego dużo młodsza
Showman na swoim Facebooku wstawił zdjęcie z tankowania swojego luksusowego Porsche 911 GT2 RS na stacji benzynowej. Fotografię opatrzył również odpowiednim opisem.

– A wy tankujecie przed długim weekendem czy w trakcie? – zapytał celebryta, dodając hashtagi powiązane z siecią stacji paliw Circle K.

Internauci są zgodni, że Kuba Wojewódzki tym postem zareklamował znaną stację, jednak nie to najbardziej zwróciło uwagę użytkowników Instagrama. Komentujący zwrócili szczególną uwagę na dziewczynę, którą showman obejmował w trakcie tankowania. Wygląda na to, że jest od niego sporo młodsza, co nie umknęło uwadze internautów.

– Lubisz takie młode? Mógłbyś być jej ojcem, nie myślisz czasem o tym? – napisała jedna z internautek.

– Ale ta Pańska córa wyrośnięta… – stwierdził ironicznie jeden z użytkowników.

– Mówią „Efekt Ibisza”, ale sądzę, że Kuba jest najlepszym przykładem „Im starszy, tym młodszy” – skomentowała internautka.

– Kto bogatemu zabroni. Zapracowałeś na to, nikt Ci tego nie dał, to żyj sobie jak chcesz – stwierdził kto inny.

Na zdjęciu nie widać twarzy dziewczyny, którą obejmuje na zdjęciu. Media typują, że kobietą obejmowaną przez Wojewódzkiego jest Samuela Górska, lub Angelika Wachowska.

Samuela Górska znana z Top Model i związku z Antkiem Królikowskim ma 25-lat, czyli różni ją aż 30 lat od Wojewódzkiego. Jakiś czas temu showman pokazał się z modelką jak wyszedł z nią na deser lodowy – fani spekulowali, że może to być jego kolejna, wielka miłość.

Natomiast komentujący, typują, że partnerką celebryty może być Angelika Wachowska, czyli wodzianka z programu prowadzonego przez Wojewódzkiego. Tradycją show Kuby jest przynoszenie gościom wody przez roznegliżowaną modelkę, którą ostatnio jest właśnie Wachowska. Media podejrzewają, że to ona może być ona związana z 55-latkiem.

źródło: pikio.pl