Kuba Wojewódzki otworzył restaurację! Ceny zwalają z nóg. Jak wygląda w środku?

Kuba Wojewódzki poszedł w ślady wielu innych celebrytów i uruchomił własny biznes. Znany dziennikarz razem ze swoim wspólnikiem Józefem Krawczykiem otworzył na warszawskim Powiślu restaurację Niewinni Czarodzieje 2.0. Jakie menu i ceny oferuje lokal? Znany z umiłowania do luksusu Wojewódzki pomyślał zarówno o bogatej klienteli, jak i o trochę mniej zamożnych gościach.

Kuba Wojewódzki postanowił po raz kolejny spieniężyć swoją popularność. Idąc śladem wielu celebrytów, „Król TVN” zainwestował w swój własny biznes. Razem ze swoim wieloletnim przyjacielem i partnerem biznesowym Józefem Krawczykiem otworzył restaurację Niewinni Czarodzieje 2.0. Otwarcie miało miejsce w miniony czwartek 11 lipca.

Lokal mieści się w Warszawie w przestrzeni dawnej Elektrowni Powiśle. Jak informują na stronie internetowej właściciele, Niewinni Czarodzieje 2.0 to w w dwóch trzecich restauracja, a w jednej trzeciej klub.

https://www.instagram.com/p/BztVeMeoO7D/?utm_source=ig_embed

Nazwa inspirowana filmem Andrzeja Wajdy

Jak podkreśla Kuba Wojewódzki, nazwa Niewinni Czarodzieje 2.0 jest inspirowana jednym z filmów Andrzeja Wajdy. Na stronie restauracji czytamy: „Inspiracją do powstania lokalu był najbardziej nie Wajdowski film Andrzeja Wajdy p.t Niewinni czarodzieje. Opowieść nie oczywista o przyjaciołach, dobrej muzyce i nocnym życiu w jej rytm. Marzy nam się odtworzenie tej atmosfery i stworzenie przestrzeni, do której będzie się wędrowało instynktownie, wiedząc, że spotka się tam ludzi podobnych do siebie [pisownia oryginalna – przyp. red.]”.

Menu i Ceny

Zajrzeliśmy do menu restauracji i okazuje się, że znany z zamiłowania do luksusu Kuba Wojewódzki, pomyślał nie tylko o najzamożniejszych klientach. W menu można znaleźć co prawda antrykot za 190 zł, ale duża część posiłków jest w przystępnych cenach, w zasadzie na każdą kieszeń. Np chłodnik z awokado i zieloną papryką kosztuje 23 zł, a pieczone warzywa z pastą sezamową to koszt 14 zł. Dania mięsne zaczynają się od koło 30 złotych wzwyż.

https://www.instagram.com/p/Bzz84ZMIUSA/?utm_source=ig_embed

źródło: fakt.pl