Księżna Kate spodziewa się dziecka? Najnowsze zdjęcia chyba rozwieją wątpliwości

Kate (37 l.) i William (37 l.) rozważają rozwód? Takie doniesienia od jakiegoś czasu krążą w mediach. Teraz pojawiły się kolejne, zgoła inne, plotki. Wedle nich księżna Cambridge może być w czwartej ciąży! Jak do tych spekulacji mają się najnowsze zdjęcia żony księcia?

Wokół członków rodziny królewskiej nieustannie krążą przeróżne plotki. Nie inaczej jest w przypadku Kate i Williama. Od wielu miesięcy muszą zmagać się ze spekulacjami na temat rzekomego kryzysu, który trawi ich małżeństwo. Niektórzy przekonywali, że w grę wchodzi nawet rozwód!

„William i Kate rozmawiają już z prawnikami, ponieważ ich małżeństwo rozpadło się po skandalicznych plotkach o romansie. Kate jest upokorzona doniesieniami o romansie Williama, który zdradzał ją pod jej nosem i nie ma zamiaru udawać, że nic się nie stało. Ktoś doniósł jej, że William od lat torował Rose drogę w towarzystwie i mówił znajomym, że jest tą, która wywinęła się od małżeństwa z nim. Książę i księżna zatrudnili pełnomocników, którzy rozmawiają o pieniądzach i opiece nad dziećmi” – pisał „Globe”.

Z kolei ostatnio pojawiły się plotki zupełnie innej natury. Część osób u Kate dopatruje się oznak czwartej ciąży! Wskazówek doszukiwali się podczas wyścigów Royal Ascot. Zauważono, że księżna subtelnie splatała dłonie w okolicach brzucha.

„Kate opiekuńczo podtrzymywała brzuszek i ciągle się uśmiechała”, „Widać, że była bardzo szczęśliwa i dzieliła się dobrymi nowinami” – opowiada w zagranicznych mediach informator z otoczenia Pałacu. Dodaje, że Kate może urodzić jeszcze w tym roku, w grudniu. „To sprawi, że święta będą jeszcze bardziej ekscytujące” – stwierdza.

Tymczasem Kate pojawiła się ostatnio na na obchodach Chelsea Flower Show 2019. W pięknym ogrodzie spotkała się z dziećmi, którym pomagała… szukać skarbu!

Najnowsze fotki księżnej z tego wydarzenia chyba rozwieją wszelkie wątpliwości na temat rzekomej czwartej ciąży…

źródło: pomponik.pl