Księżna Kate jest w ciąży? Księżniczka Charlotte wyjawiła dzieciom tajemnicę swojej mamy

Księżna Kate (37 l.) jest już szczęśliwą mamą trojki pociech, lecz media co jakiś czas pytają, kiedy następne maleństwo. Tym razem może okazać się, że Kate faktycznie znów spodziewa się dziecka. Radosną nowinę ponoć ogłosiła… jej córka!

Księżna Kate i książę William (37 l.) to niekwestionowani ulubieńcy Brytyjczyków. Każda ciąża księżnej była komentowana i skrupulatnie śledzona w mediach, a gdy dzieci przychodziły już na świat, również pozostawały od czujną obserwacją społeczeństwa.

Para doczekała się trójki potomstwa: George’a (6 l.), Charlotte (4 l.) i Louisa (1 r.). W tym roku rodzina królewska przeżywała pójście córki Kate i Williama do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Mała Charlotte poszła w ślady starszego brata i dołączyła do elitarnego grona uczniów szkoły Thomas School w Battersea. W pierwszy dzień szkoły dumni rodzice odprowadzili ją i Georga pod same drzwi szkoły, a Charlotte wyglądała na przejętą i podekscytowaną.

Najwidoczniej księżniczka już na tyle dobrze poczuła się w nowej szkole, że postanowiła podzielić się radosną nowiną ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy.

Jak donosi „New Idea” Charlotte chwaliła się w klasie, że jej rodzina niedługo znów się powiększy.

„Jeden z pomocników nauczyciela usłyszał słowa Charlotte i nie mógł w nie uwierzyć. Dziewczynka mówiła bardzo głośno i wydawała się pewna, że jej mama jest w ciąży. Z pewnością była to nie lada sensacja, jak na pierwszy tydzień szkoły” – twierdzi informator „New Idea”.

Rodzina królewska na razie nie komentuje tych doniesień, ale jeżeli słowa Charlotte okażą się prawdą, to jest to tylko kwestia czasu!

źródło: pomponik.pl