Światem wstrząsnęła informacja o 4-latku, który twierdzi, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Maluch mówi o faktach, które znali tylko najbliżsi tragicznie zmarłej żony księcia Karola.

Od śmierci księżnej Diany minęły już ponad 22 lata. Mediami wstrząsnęła informacja o 4-latku, który twierdzi, że w poprzednim życiu był zmarłą tragicznie żoną księcia Karola. Billi Campbell z Wielkiej Brytanii potrafi opowiadać o nieznanych faktach z życia królowej ludzkich serc, a księcia Williama i księcia Harry’ego nazywa synami.

Billi Campbell jest księżną Dianą?
4-latek o tym, że jest zmarłą księżną poinformował najpierw swojego tatę – reportera Davida Campbella. Choć ojciec początkowo myślał, że opowieści są fantazją chłopca, z czasem zaczął mu wierzyć. Malec opowiadał o szczegóły z życia księżnej Diany, o których nie mógł wiedzieć. W jego historiach pojawiło się m.in. wspomnienie Johna (brata, który zmarł przed narodzinami księżnej). – Dla mnie to było przerażające… Słyszałem, jak mówił przed telewizorem, siedząc sam, do swoich synów, których widział. Zwracał się do nich, używając imion Harry i William. Nie wiedział, że ja to widzę. To nie było popisywanie się – powiedział w rozmowie z „The Mirror” David Campbell.

Ta historia mrozi krew w żyłach. Myślisz, że chłopiec rzeczywiście jest księżną Dianą?

źródło: se.pl