Krzysztof Jackowski już nie raz dawał nam próbki swoich zdolności do przewidywania przyszłych wydarzeń. Tym razem jasnowidz przewidział to, co będzie miało miejsce już za 3 dni. Duża część społeczeństwa będzie strasznie cierpieć.

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach najczęściej odnosi się do przewidywania tego, co będzie się działo w polskiej polityce, jak i często ostrzega przed kataklizmami, a także konfliktami wojennymi. Oczywiście nie można zapominać o jego wkładzie w odnajdywanie zaginionych osób oraz współpracy z polską policją. Jednak tym razem jasnowidz z Człuchowa postanowił podzielić się ze wszystkimi swoimi przewidywaniami dotyczącymi pogody, jaką mamy zastać podczas lipca.

Nie da się ukryć, że tegoroczny czerwiec był bardzo gorący, co mocno dało się we znaki Polakom. W końcu padł nawet rekord temperatur dla tego miesiąca, a według Jackowskiego już za kilka dni może nas czekać coś o wiele gorszego.

Krzysztof Jackowski przewiduje pogodę
Letnia aura sprzyja wypoczynkowi zarówno w górach, jak i nad wodą. Wiele osób to właśnie wtedy decyduje się na wykorzystanie swojego urlopu, który tak skrzętnie chomikujemy przez cały rok. Często jednak pogoda staje na przeszkodzie w realizacji wakacyjnych planów.

Według przewidywań Krzysztofa Jackowskiego znaczna większość lipca ma być bardzo podobna pod względem pogody do tego, co mieliśmy w czerwcu. To oznacza, że możemy się spodziewać dużej ilości słońca i prawdziwych upałów. Jednak co jakiś czas ma się również pojawić deszcz, który przy takich temperaturach jest prawdziwym wybawieniem.

– Moim zdaniem pogoda w lipcu może być bardzo „przeplatana”. Sądzę, że mniej więcej do 22 lipca będą się utrzymywać upały, będzie ciepło, gorąco, choć mogą zdarzyć się dni, kiedy będzie padać – stwierdził jasnowidz.

Dopiero pod koniec lipca pogoda ma nam spłatać figla w postaci ulewnych deszczy, które bez wątpienia ucieszą rolników, ale co innego z urlopowiczami, który ten czas będą chcieli spędzić na świeżym powietrzu, gdzieś pod chmurką.

– Według mnie, pogoda nieco zaskoczy nas pod koniec lipca – wtedy nad Polską mogą pojawić się ulewne deszcze – dodaje.

Pamiętajmy jednak, że takie upały dla wielu osób to prawdziwa katorga, z którą bardzo trudno sobie poradzić. Dlatego wedle ostrzeżenia jasnowidza, do 22 lipca powinniśmy szczególnie uważać na dzieci, osoby starsze, a także nasze czworonogi. Są szczególnie narażeni na cierpienie spowodowane gorącym powietrzem.

źródło: pikio.pl