Krystyna Pawłowicz przez lata swojej kariery w polskiej polityce dała się poznać jako wyjątkowo głośna i kontrowersyjna osoba. Nie boi się ostro komentować zarówno samych polityków, jak i sytuacji w naszym kraju, a teraz w niewybrednych słowach wyraziła swoje odczucia po obejrzeniu programu TVP Info.

Krystyna Pawłowicz jest wyjątkowo barwną postacią polskiej sceny politycznej. Jej głośne i burzliwe komentarze raz po raz wywołują ogromne kontrowersje zarówno w mediach, jak i wśród samych polityków. W osłupienie wprawiają również słowa używane przez polityk, które także są zwykle niewybredne i wyjątkowo ostre.

Teraz Krystyna Pawłowicz obejrzała program w TVP Info i po raz kolejny postanowiła szokująco opowiedzieć o towarzyszących temu doświadczeniu odczuciach. Niewybredne słowa opublikowane na Twitterze wywołały burzę w internecie.

Krystyna Pawłowicz oburzona materiałem w TVP Info

Po raz kolejny media powróciły do tematu obrad Okrągłego Stołu oraz słynnej Magdalenki. Nieustannie pojawiają się publikacje wypominające różnym politykom uczestnictwo, a wszystko przez film dokumentalny dotyczący tych wydarzeń, który wyemitowało TVP Info. Materiał obejrzała również Krystyna Pawłowicz, która w swoim stylu postanowiła go skomentować.

– Tych rechotów opozycyjno- kiszczakowo-SBckich na biesiadach w Magdalence nie daje się słuchać nawet dziś… Te dowcipy, toasty… Rzygać się chce – napisała.

Tak ostre słowa odbiły się szerokim echem w internecie, a tweet natychmiast wywołał prawdziwą burzę.

Pod tweetem rozpętała się prawdziwa burza

Opinie Polaków dotyczące obrad Okrągłego Stołu oraz rozmów w Magdalence od lat są podzielone. Wiele osób wypomina obecnym politykom uczestnictwo w tych wydarzeniach, co szczególnie bolesne jest dla prawej strony sceny politycznej. Pod wpisem Pawłowicz również rozpętała się burza, a internauci nie mieli dla niej litości.

– Pani Poseł, nie chcę burzyć Pani narracji, ale uprzejmie przypominam, że Pan Prezes również alkohole pijał we wspomnianym towarzystwie… Taki film nawet jest (chyba prawdziwy?). Z tej przyczyny też się Pani chce rzygać? – zauważa internauta.

– I jak pani jutro spojrzy w oczy prezesowi? – dogryza jej kolejna osoba.

– Pani Poseł, proponuję spakować walizkę i swoich partyjnych kolegów. Kupić wyspę na Oceanie Spokojnym i tam rządzić w stworzonej przez siebie Republice Bananowej, wszyscy będą zadowoleni – możemy przeczytać w komentarzach.

źródło: pikio.pl