Krystyna Pawłowicz będzie wstrząśnięta. Znalazła się w orbicie zainteresowań Łukasza z „Big Brothera”

Krystyna Pawłowicz będzie wstrząśnięta. Słynąca z kontrowersyjnych i bardzo pro-konserwatywnych wypowiedzi posłanka Prawa i Sprawiedliwości znalazła się w orbicie zainteresowań Łukasza z „Big Brothera”, który chciałby uczynić z Pawłowicz osobę tolerancyjną i wolną od homofobicznych uwag. Czy znany uczestnik programu TVN osiągnie swój cel?

Krystyna Pawłowicz w trakcie ostatnich kilku miesięcy stała się jedną z osób, która najczęściej komentuje środowisko LGBT. Posłanka wielokrotnie krytykowała i próbowała zwalczać środowiska homoseksualne. Łukasz z „Big Brothera”, który nie bał się przyznawać do swojej orientacji, wpadł na pomysł, aby nauczyć Pawłowicz tolerancyjnego podejścia do mniejszości seksualnych zamieszkujących Polskę. Czy celebryta osiągnie zamierzony przez siebie cel?

Krystyna Pawłowicz zacznie tolerować osoby LGBT? Łukasz z Big Brothera ma plan
Plan Łukasza jest bardzo ambitny. Uczestnik „Big Brothera” mówi otwarcie, że ma dość homofobii posłanki i chciałby ją uświadomić, że od 1993 roku homoseksualizm nie jest kategoryzowany jako zaburzenia psychiczne, więc jej słowa są co najmniej krzywdzące.

O ile sam uczestnik show telewizji TVN dość odważnie snuje wizję swojego planu, o tyle zarzucił posłance Prawa i Sprawiedliwości coś, co może spotkać się z jej natychmiastową reakcją. Celebryta w dość odważny sposób stwierdził, że polityk swoim działaniom zaprzecza słowom Jezusa Chrystusa.

Pawłowicz nie wyznaje Chrystusa? Odważne słowa Łukasza
Zdaniem uczestnika Big Brothera, zachowanie Pawłowicz polegające na wyszydzaniu aktywistów i członków społeczności LGBT jest co najmniej niesprawiedliwe, a już w ogóle nie koresponduje ze słowami Jezusa Chrystusa, który dla samej posłanki jest postacią niezwykle istotną. Według Łukasza Krystyna Pawłowicz jest „niżej niż piekło”, ponieważ nie akceptuje słów o „kochaniu swojego bliźniego, jak siebie samego”.

Takie słowa mogą spotkać się z natychmiastową reakcją Pawłowicz, która należy do jednych z najbardziej aktywnych osób na polskim Twitterze. Uczestnik show TVN z pewnością nie będzie mógł raczej liczyć na ulgowe traktowanie, a dyskusja między nim a przedstawicielką partii rządzącej może trwać tygodniami.

źródło: pikio.pl