Kotka brała jedzenie, tylko wówczas gdy było one zapakowane w torbę. Kobieta śledzi kotka i odkrywa prawdę

Miłość matki do dziecka do najsilniejsza więź na świecie. Matka jest w stanie odmówić sobie wszystkiego, byleby niczego nie brakowało jej dzieciom.

Nie ma tutaj znaczenia, czy matką jest człowiek, pies, kot, czy inne zwierze – matczyna miłość jest taka sama.

Bezpańska kotka Dongsuk jest karmiona przez tą samą kobietę już od dłuższego czasu. Jest jednym z wielu bezdomnych kotów, którym na przestrzeni lat się zajmowała.

Pewnego dnia Dongsuk przestała jeść.

Po kilku dniach kobieta zauważyła, że kotka zaczęła zachowywać się dziwnie. Brała od niej jedzenie, tylko wówczas gdy było one zapakowane w plastikową torbę. Jeżeli jedzenie nie było zapakowane, to po prostu stała z boku i patrzyła jak inne koty jedzą, niezależnie od tego jak bardzo była głodna.

Kobieta postanowiła więc, że będzie przygotowywała Dongsuk paczkę z jedzeniem codziennie. Za każdym razem, gdy Dongsuk zjawiała się po jedzenie, brała ostrożnie paczkę w zęby i odchodziła.

Kobieta co raz bardziej zastanawiała się, co Dongsuk robi z paczką z jedzeniem. Pewnego dnia postanowiła śledzić kotkę, aby sprawdzić co takie robi.

Szybko okazało się, że Dongsuk nie brała jedzenia dla siebie.

Dongsuk kilka tygodni wcześniej urodziła pięć kociaków. Niestety tylko jeden z nich przeżył.

Kociak przypominał mamę. Był prawie identyczny. Tylko oczywiście mniejszy.

Dongsuk ostrożnie otworzyła paczkę i pozwoliła najeść się do syta młodemu, a dopiero potem sama zjadła to co zostało.

Kobieta postanowiła zrobić coś, aby poprawić los Dongsuk i jej młodego. Zobaczcie filmik, aby dowiedzieć się jak potoczyły się losy kotów:

źródło: pl.newsner.com