Kondolencje płyną z całej Polski. Beata Kozidrak dziś pożegnała kolejnego członka rodziny

Beata Kozidrak poinformowała na swoim Instagramie o kolejnej tragedii, która wstrząsnęła wielką artystką. W 2018 roku pochowała swojego brata, po którym nadal jest w żałobie. Do tej pory nie poradziła sobie z bólem związanym z jego odejściem, a teraz Kozidrak musi zmierzyć się z kolejnym nieszczęściem. Dziś pożegnała kolejnego członka rodziny.

Beata Kozidrak na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła druzgocący wpis, który wzbudził u jej fanów ogromne współczucie. Kondolencje płyną z całej Polski. Chodzi o bardzo bliską osobę z rodziny artystki, tak samo jak jej brat odeszła nagle, co wstrząsnęło rodziną piosenkarki.

Artystka, którą zna cała Polska, poinformowała właśnie o dramacie, jaki przeżywa. Chodzi o jej szwagra Jurka, z którym łączyła ją bliska więź. W opisie, który dołączyła do fotografii, widać wyraźnie wielki smutek, który z pewnością także towarzyszył Kozidrak w trakcie pogrzebu.

– Tyle pięknych wspomnień… Jureczku, odpoczywaj w spokoju, zawsze będziesz w sercu mojej siostry i moim… – czytamy na Instagramie artystki.

Szwagier wokalistki odszedł mając 63 lata. Msza pogrzebowa odbyła się dzisiaj w południe w Lublinie (w kościele pw. Św Agnieszki).

W 2018 roku zmarł ukochany brat Jarosław
Beata Kozidrak po raz kolejny będzie musiała zmierzyć się z przykrymi emocjami, które towarzyszą każdej żałobie. W 2018 zmarł bowiem jej brat – Jarosław Kozidrak, który był wielkim przyjacielem artystki. Wspierał ją między innymi w trakcie jej rozwodu, a także, gdy Kozidrak rozpoczynała swoją karierę muzyczną.

– Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak. To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem (…) – oficjalnie pożegnali wówczas Kozidraka członkowie zespołu BAJM na oficjalnym funpage’u na Facebooku.

Składamy Beacie Kozidrak najszczersze kondolencje.


źródło: pikio.pl