Kolejny ślub w rodzinie królewskiej! Zdjęcia które warto zobaczyć! Wśród gości znalazła się królowa Elżbieta II, książę Filip i książę Harry

Książę Harry był gościem na ślubie kuzynki, lady Gabrielli Windsor. Zabrakło jednak jego żony Meghan Markle, która została w domu z synem. Za to towarzystwa dotrzymywała mu babcia Elżbieta II, która doskonale bawiła się z wnukiem. Nie da się ukryć, że łączy ich wyjątkowa więź. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.

Książę Harry na ślubie bez Meghan
Książę Harry 18 maja pojawił się na ślubie lady Gabrielli Windsor, która jest 50. w kolejce do brytyjskiego tronu. Ona i jej ukochany Thomas Kingston (biznesmen i dyrektor Devonport Capital) pobrali się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Wesele odbyło się w Frogmore Cottage, gdzie mieszkają Meghan Markle i książę Sussex.

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub
Kreacja panny młodej była przepiękna. Lady Gabriella miała na sobie białą suknię uszytą z koronki z długim trenem i jeszcze dłuższym welonem. Jej mąż postawił na klasykę i pojawił się w czarnym fraku.


W uroczystości wzięli udział także m.in. królowa Elżbieta II i książę Filip oraz siostra księżnej Kate, Pippa. Zabrakło księżnej Sussex została w domu, by opiekować się ich synem. Przypomnijmy, że Archie przyszedł na świat w poniedziałek, 6 maja, czyli ma niecałe 2 tygodnie.

 

Książę Harry jednak nie mógł narzekać na brak towarzystwa. Najwięcej uwagi poświęcili mu dziadkowie. Z księciem Filipem na pewno podejmowali miłe tematy, gdyż 97-latek tryskał humorem i szczerze się uśmiechał. Myślicie, że rozmawiali o nowym członku rodziny?

Panowie prezentowali się bardzo wytwornie. Mieli fraki, do których dobrali białe koszule oraz krawaty.

Książę Harry doskonale bawił się także rozmawiając z babcią. Królowa Elżbieta II wręcz promieniała, gdy była z wnukiem. Nie jest tajemnicą, że ma ona do niego wyjątkową słabość.

Lady Gabriella Windsor wzięła ślub
Królowa wyróżniała się z tłumu. Postawiła na kolor i zdecydowała się na malinową garsonkę. Na głowie miała kapelusz w tym samym odcieniu oraz założyła białe rękawiczki. Wyglądała naprawdę świetnie i widać, że jest w doskonałej formie.

Na ślubie pojawiła się także jedyna córka królowej Elżbiety II i księcia Filipa, księżniczka Anna. 68-latka miała na sobie jasny, żółty płaszcz, spod którego wystawała ciemna sukienka. Nie da się ukryć, że z wiekiem mocno upodabnia się do mamy.

Oprócz nich w uroczystości wzięła udział siostra księżnej Kate, Pippa, której towarzyszył mąż. Założyła jasnoniebieską sukienkę, która podkreśliła jej świetną figurę. W ogóle nie widać, że w październiku urodziła dziecko.


Co prawda zabrakło księżnej Kate, jednak godnie zastępowała ją mama, Carole Elizabeth Middleton. Kobieta prezentowała się elegancko w białym komplecie.

źródło: plotek.pl