Maj nie jest szczęśliwym miesiącem dla portugalskiego piłkarza Ikera Casillasa i jego żony Sary Carbonero. Trzy tygodnie temu sportowiec dostał zawału podczas jednego z treningów. Kiedy on ma się coraz lepiej, problemy zdrowotne dopadły jego żonę. Carbonero zmaga się z nowotworem. O chorobie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

35-letnia żona Ikera Casillasa, Sara Carbonero, jest poważnie chora. Hiszpańska dziennikarka sportowa w mediach społecznościowych poinformowała, że ma raka jajnika i jest już po operacji. Szczęście w nieszczęściu, że guz szybko został wykryty, dzięki czemu operacja przebiegła pomyślnie.

– Choć jeszcze nie otrząsnęliśmy się z jednego szoku, życie sprawiło nam kolejną niespodziankę. Kilka dni temu lekarze wykryli u mnie złośliwy guz jajnika. Już przeszłam operację. Dzięki temu, że został on wykryty szybko, operacja się udała. Wciąż jednak czekają mnie miesiące niepewności, walki i leczenia – napisała Carbonero.

Mimo tragedii, jaka ją spotkała, Sara jest optymistycznie nastawiona. Czeka ją jeszcze leczenie, ale bliscy są dla niej wielkim wsparciem i pomagają jej w trudnym czasie.

– Jestem spokojna i przekonana, że wszystko się ułoży. Wiem, że droga będzie trudna, ale także, że będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego – dodała.

Iker Casillas przeszedł zawał serca

Przypomnijmy, że na początku maja problemy zdrowotne miał Iker Casillas. Podczas treningu FC Porto dostał zawału. Natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Po kilku dni w szpitalu doszedł do siebie, jednak lekarze przyznają, że zawał, który przeszedł może oznaczać zakończenie jego kariery zawodowej. Na razie nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Związek Ikera Casillasa i Sary Carbonero

Piłkarz i dziennikarka poznali się w 2009 roku podczas Pucharu Konfederacji w RPA i wkrótce zostali parą. W styczniu 2014 roku powitali na świecie swojego pierwszego syna Martina, a w czerwcu 2016 urodził się ich kolejny syn Lucas. W marcu 2016 roku, tuż przed narodzinami drugiego dziecka, para pobrała się.

źródło: fakt.pl