Kogo jasnowidz Jackowski poprze w wyborach? Zdradził swoją tajemnicę. „Jestem patriotą, jestem z wami!” Padło pytanie czy Korwin wejdzie do Sejmu

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdradził za kogo trzyma kciuki w zbliżających się wyborach. „Jestem patriotą, jestem z wami!” Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun i Piotr Liroy Marzec mogą liczyć na jego głos.

Podczas czatu na żywo z Krzysztofem Jackowskim jeden z widzów zadał pytanie: Czy głosuje Pan na Koalicję ProPolską – Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy?

Jestem za wami! – powiedział Krzysztof Jackowski podnosząc kciuki do góry.

– Jestem patriotą, mam dosyć tego „chałaziajstwa”, które od stanu wojennego się… Etatowi politycy dopóki nie zemrą śmiercią naturalną, to będą nam się naprzykrzać. Oczywiście, że jestem. Liroya pozdrawiam, pana Korwina, którego miałem okazję wielokrotnie widzieć pozdrawiam, pana Brauna, który jest moim zdaniem bardzo mądrym człowiekiem, patriotą także pozdrawiam. I wielu innych patriotów – powiedział jasnowidz.

Następnie padło pytanie czy Korwin wejdzie do polskiego parlamentu? Tu Jackowski nie chciał jednoznacznie odpowiedzieć, ale opisał jaki jego zdaniem mądrzy politycy i patrioci mają problem.

Szanowni państwo. Społeczeństwo nasze w większości jest zaszczute przez polityków, z lewej i z prawej którzy rządzą nami od lat. Więc małe to szanse daje panu Korwinowi, panu Braunowi i wielu innym ludziom, którzy mają inne poglądy polityczne. Nienawiść zbiera żniwo w postaci ludzi popierających wszystkie stare nacje polityczne – podsumował Jackowski zostawiając wielkie niedopowiedzenie.

źródło: nczas.com