Kobieta zostawiła niezwykłe „napiwki” paniom sprzątającym w hotelu. Internauci byli oburzeni. Co ona zostawiła?

Kobieta spędzająca wakacje w Hiszpanii nie spodziewała się, że zostanie skrytykowana przez internautów za… napiwek. Turystka zostawiła obsłudze hotelu nietypowy podarunek, którym pochwaliła się w sieci. Komentujący nie zostawili na niej suchej nitki. „To brak szacunku” – pisali. Co takiego turystka zostawiła obsłudze?

Brytyjka Lizzie spędzała wakacje z rodziną w kurorcie Benidorm w Hiszpanii. Gdy przyszedł czas powrotu, kobieta postanowiła zostawić „napiwek” paniom sprzątającym w hotelu. Nie były to jednak pieniądze. Historię nietypowego podarku opisały zagraniczne media.

Turystka podzieliła się zdjęciem pozostawionego upominku w mediach społecznościowych. I wtedy w sieci zawrzało. A to dlatego, że kobieta zostawiła w łazience… częściowo zużyte kosmetyki, okulary przeciwsłoneczne, zabawki i słodycze dla dzieci. Według Lizzie zostawienie używanego żelu pod prysznic, szamponu, oliwki czy łakoci było miłym gestem. Zupełnie inaczej myśleli internauci, którzy nie zostawili na kobiecie suchej nitki.

Zdaniem komentujących turystka powinna była się powstrzymać przed tego rodzaju prezentem. Zachowanie Brytyjki uznano za wyraz braku szacunku wobec obsługi hotelu i przekroczenie granic dobrego smaku. Nawet pozostawiona przez Lizzie kartka z krótkim podziękowaniem w języku hiszpańskim nie załagodziła sytuacji.

A co Wy o tym myślicie? Podzielcie się opinią.

Zostawiła „napiwek” dla obsługi. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.


1

Zostawiła „napiwek” dla obsługi. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

2

źródło: https://www.fakt.pl