Warszawa po raz kolejny stała się centrum nietypowych wydarzeń. Wszystko z powodu kobiety, która postanowiła poprosić internautów o pomoc. Szuka ona swojej przyjaciółki, z którą urwał jej się kontakt. Chciałaby odnowić relację, ale nie może odnaleźć swojej znajomej.

Warszawa po raz kolejny jest miastem, które zwróciło uwagę wielu osób w Polsce. Stało się tak z powodu nietypowej sytuacji. Pewna użytkowniczka Facebooka ze stolicy postanowiła odnaleźć swoją przyjaciółkę ze szkolnych lat, z którą nie widziała się od tamtego czasu. Chce, aby pomogli jej w tym internauci.

Zwykle pamiętamy swoich przyjaciół, z którymi jako dzieci spędzaliśmy czas. To właśnie z nimi nabieraliśmy pierwszych doświadczeń życiowych. To z nimi wspólnie bawiliśmy się, a także dzieliliśmy się zarówno smutkami jak i radościami. Często to oni byli świadkami naszych pierwszych miłości, a także towarzyszyli podczas sukcesów i porażek w trakcie szkolnych lat.

Większość z nas wspomina te chwile z nostalgią. Choć były to wspomnienia miłe to zazwyczaj nie staramy się usilnie odnowić kontaktu ze starymi znajomymi. Pewna kobieta z Warszawy postanowiła jednak, że zawalczy o dawną przyjaźń. W tym celu opublikowała na Facebooku czarno-białe zdjęcie, które pokazuje wizerunek kobiety. Dodała także wzruszający opis, który chwyta za serce. Fotografia może być przydatnym elementem, który pozwoli rozwikłać trudną zagadkę.

1

– Przeprowadziła się z Pragi na Tarchomin – rozpoczyna wpis sugerując przyczynę zakończenia przyjaźni.

Po czym Ania kontynuuje.

– Może uda się Iwonko w ten sposób Cię odnaleźć. Zapewne nie zapomniałaś o Eli i Ani z Ząbkowskiej. Nasze wspólnie spędzane dni… Nasza przyjaźń… Może ktoś wie coś, może ktoś zna Iwonę… Proszę o kontakt tu na tej stronie. Siła w Was – na swoim Facebooku napisała Ania.

Internauci ruszyli na pomoc

Tak wzruszająca historia bardzo spodobała się Internautom, którzy postanowili pomóc Ani. Choć szanse na odnalezienie jej przyjaciółki są niewielkie, to warto mieć nadzieję.

Przecież Internet nie raz okazał się miejscem, które pomagało wymierzyć sprawiedliwość anonimowym złodziejom, a także odnaleźć osoby, które znęcały się nad zwierzętami. Być może i w tym przypadku uda się osiągnąć sukces i dwie przyjaciółki z dawnych lat znowu zobaczą się i powspominają stare czasy. Byłoby to piękne zakończenie.

źródło: pikio.pl