Kobieta słyszy dziwne odgłosy pod swoim łóżkiem. Wzywa specjalistę, który nie może uwierzyć w to, co widzi

Wyobraź sobie, że słyszysz głosy, które pochodzą spod Twojego łóżka. Nagle odkrywasz, że coś tam żyje i ma się naprawdę dobrze. W dodatku nie jest to duch!

Mimo tego, jest to coś naprawdę strasznego.

Właśnie taka sytuacja przytrafiła się pewnej kobiecie z Luizjanie. Wezwała więc specjalistę, Jeffa Horchoffa, który zabrał się do usuwania hałaśliwych stworzeń. Widoki, które towarzyszyły całemu przedsięwzięciu są naprawdę niesamowite.

1

Jeff jest pszczelarzem w klasztorze benedyktynów w południowo-wschodniej Luizjanie.

Kiedy jedna z mieszkanek pobliskiej miejscowości miała podejrzenia co do tego, że pod deskami jej podłogi kryją się pszczoły, pomyślała, że najlepiej będzie jeśli na miejsce wezwie właśnie Jeffa.

2

Jeff odkrył, że pszczoły dostają się do domu między deskami podbitki dachu. Nie był jednak w stanie określić, jak przemieszczają się później.

Mężczyzna sięgnął o swoją wiedzę na temat pszczół i szybko odkrył, gdzie znajduje się gniazdo.

Wymagało to niesamowitej precyzji

Od stóp do głów ubrany w ochronną odzież, powoli zaczął usuwać poszczególne deski z podłogi.

3

Aby nie uszkodzić gniazda, ani samemu nie odnieść obrażeń, Jeff musiał dostawać się pod podłogę w niezwykle precyzyjny sposób. Wymagało to od niego dużego doświadczenia w dziedzinie.

Po zobaczeniu go w akcji nikt chyba nie ma wątpliwości co do tego, że ten człowiek jest ekspertem.

4

Kiedy Jeff podniósł deskę podłogową, jego oczom ukazało się pszczele gniazdo gigantycznych rozmiarów.

Naprawdę rzadko można oglądać coś takiego z bliska.

Jeffowi udało się usunąć plaster nieomal w jednym kawałku!

5

Położył go na swoim stole warsztatowym i przystąpił do wybierania pszczół, po to, aby umieścić je w bezpiecznym środowisku.

Na podłodze zostawił też fragment plastra. Chciał, aby wszystkie pszczoły, których nie udało mu się złapać, pojawiły się właśnie w tym miejscu.

6

Pszczoły są niezwykle ważne dla naszego ekosystemu. Zapylają one większość roślin, które służą nam za pożywienie.

„Pszczoły odpowiedzialne są za działanie, które jest kluczowe dla rozwoju uprawy roślin: zapylenie. Tak dokładnie, to jedna trzecia naszego pożywienia zapylana jest przez pszczoły. Mówiąc najprościej, pszczoły sprawiają, że rośliny i uprawy mogą się rozmnażać” – napisano w elite daily.

Śmiało można więc powiedzieć, że ludzkość nie jest w stanie przetrwać bez pszczół.

Delikatny sposób w Jaki Jeff znajduje królową, a następnie przenosi pszczoły z gniazda do swojej własnej pasieki, jest naprawdę niesamowity. Robi to, aby rodzina mogła przetrwać. Ten mężczyzna to prawdziwy bohater!

7

Na poniższym filmie możesz zobaczyć Jeffa, bohaterskiego pszczelarza, podczas pracy. Nie zapomnij udostępnić tego artykułu, aby przypomnieć innym, jak ważne są pszczoły.

źródło: pl.newsner.com