Kobieta przerobiła zdjęcia dzieci. Noworodek z zębami wygląda przekomicznie

Noworodek w każdym przypadku jest naprawdę rozkoszny, a uroczy, szczerbaty uśmiech sprawia, że nie w sposób się nad nim nie zachwycić. Niektórzy jednak decydują się na drobne żarty i np. malują swoim pociechom brwi, co znacznie wpływa na ich wyraz twarzy, czy też kombinują z fryzurami. Pewna fotografka poszła o krok dalej i przerobiła zdjęcia maluchów dodając im zęby.

Noworodek z zębami to dość niecodzienny widok, dlatego nic dziwnego, że widok może nawet rozbawić do łez. Niezwykle zabawnie wygląda to w przypadku, gdy dziecko uśmiechnie się do zdjęcia, a dorobione za pomocą programu zęby, zdają się idealnie pasować. Te zdjęcia, to prawdziwe hity internetu i rozbawią chyba każdego.

Przerobiła zdjęcia dzieci. Noworodek z zębami wygląda przekomicznie

Amy Haehl profesjonalnie zajmuje się fotografią, w głównej mierze specjalizując się sesjami ślubnymi, ciążowymi, czy już po narodzinach maleństwa – noworodkowymi. To właśnie te cieszą się największym uznaniem, odkąd na swoim profilu zamieściła przerobione zdjęcia dzieci. Amy nie mogła się powstrzymać i korzystając z popularnej od jakiegoś czasu aplikacji, nieco podrasowała fotografie maluchów, dodając im zęby.

Haehl pokusiła się o przerobienie więcej niż jednego czy dwóch zdjęć, dlatego postanowiła utworzyć specjalny album pod nazwą „If Babies Had Teeth” co w dokładnym tłumaczeniu znaczny „Jeśli dzieci miałyby zęby”. Album okazał się prawdziwym hitem i podbija sieć w wielu krajach. Zdjęcia docierają do coraz szerszego grona osób i w każdym przypadku spotykają się z dokładnie tą samą reakcją. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, ale przede wszystkim niezwykle trudno jest im powstrzymać się od śmiechu, widząc tak niecodzienny widok. Niektórzy postanawiają zgłosić się do Amy i przesyłając jej zdjęcia swoich pociech proszą o ich przerobienie.

Niektórzy śmiało stwierdzają, że Haehl jest prawdziwą mistrzynią w tym, co robi, choć ostateczny efekt przerobionych zdjęć, to zasługa popularnej aplikacji. Mimo to, nie brakuje osób, które nieustannie komplementują fotografkę za talent i kibicują jej w dalszym rozwoju. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że dzięki tak komicznym fotografią noworodków, Amy zyska jeszcze większy rozgłos, a tym samym szersze grono klientów. Na pozór zwyczajna przeróbka zdjęć, może zaowocować rozwojem prawdziwej kariery.

źródło: pikio.pl