Kobieta była zmęczona ciekawskimi sąsiadami i postanowiła odizolować się od spojrzeń innych ludzi

Sąsiedzi są nieprzewidywalni. Niektórzy wyglądają całkiem przyzwoicie. Ale mogą sprawiać ból głowy wszystkim mieszkającym w pobliżu. Często wyróżniają się tym, że są zbyt ciekawscy.

Jedna kobieta znalazła skuteczny sposób, aby uchronić się przed śledzeniem przez nich za każdym jej ruchem.

To nie jest wasza sprawa!
Mieszkała w prywatnym domu. I prawie codziennie zauważała, że najbliżsi sąsiedzi wykazują nadmierne zainteresowanie się jej osobą. Przez cały czas obserwowali przez okna co robiła. Początkowo kobieta cierpiała, ale potem była bardzo tym zmęczona.

Długo myślała nad tym, co zrobić. Wiedziała, że słowami i przekonywania nic nie zdziała. I w końcu wymyśliła!

Wysoki płot
Pierwszą rzeczą, jaką zrobiła, było pójście do sklepu z artykułami budowlanymi i kupienie wszystkiego, czego potrzebowała. Drugim krokiem było wykopanie dołów o głębokości 1,5 metra. Po trzecie – umieszczenie w każdym otworze drewnianego słupa o długości 5 metrów.

Oczywiście użyła cementu do utrzymania potężnych belek. Konstrukcja stała się cięższa i mocniej trzymała u podstawy.

Tak powstała rama. Następnie kobieta kupiła dużo desek, z których wykonała ściany swojej struktury. Wycięła w nich otwory na okna, oszkliła.

Ponadto pokryła taflę szkła specjalnym lakierem, a one stały się mętne. Możecie sobie oglądać ile chcecie – i tak nic nie zobaczycie!

Girlandy z żarówek
Aby całkowicie wykluczyć możliwość podglądania przez ciekawskich sąsiadów, pani domu zawiesiła girlandy z żarówkami wewnątrz konstrukcji, których było wiele. Światło z nich uniemożliwia widzenie przez matowe okna i rzuca cienie.

W ten sposób zaradna kobieta ochroniła swój spokój i życie osobiste przed inwazją wścibskich sąsiadów. Teraz może się zrelaksować nie tylko w pokoju, ale także na kanapie, którą umieściła na świeżym powietrzu.