Kinga Rusin pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Miała do tego specjalną okazję, której nie mogła przepuścić

Kinga Rusin zamieściła w sieci zdjęcie, do którego zapozowała z wyjątkową osobą. Prezenterka pochwaliła się swoją mamą. Fotografia rozwiała wszelkie wątpliwości co do tego, po kim dziennikarka odziedziczyła zniewalającą urodę. Obie kobiety zachwycają.

Kinga Rusin opublikowała na swoim Facebooku szczególny post, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Prezenterka miała do tego specjalną okazję, której nie mogła przepuścić. Co więcej, do obszernego wpisu Rusin dodała fotografię ze swoją ukochaną mamą. Pod postem od razu pojawiło się całe mnóstwo komentarzy.

Uroda przechodzi z pokolenia na pokolenie
Zaledwie chwilę temu podziwialiśmy zdjęcie Rusin z córką, na którym wyraźnie było widać, że uroda jest jak najbardziej dziedziczna. Tym razem również mamy tego idealny przykład, jednak już z nieco innym pokoleniem. Prezenterka opublikowała na Facebooku zdjęcie ze swoją mamą.

Obie kobiety z uśmiechem za pozowały do obiektywu, co dodało im jeszcze większego wdzięku. Dzięki takiej publikacji możemy zobaczyć, że uroda rzeczywiście może przechodzić z pokolenia na pokolenie, bowiem Kinga odziedziczyła ją po swojej mamie, a córka Kingi po niej. Nie w sposób nie zachwycić się ich pięknem. Zapewne każdy zgodzi się, że mama prezenterki zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

Okazało się, że powód do opublikowania takiego zdjęcia Rusin miała naprawdę wyjątkowy, ponieważ rozchodziło się o nadchodzący dzień matki. W obszernym wpisie 48-latka opisała kilka pomysłów na prezent dla tej wyjątkowej osoby, z których ma nadzieję skorzystają internauci.

Niezliczona ilość komplementów
Pod zdjęciem pojawiło się całe mnóstwo komplementów pod adresem obu pań, jednak zdecydowanie częściej zachwalano mamę Kingi. Internauci nie mogli wyjść z podziwu, jak piękną jest kobietą.

– To już wiadomo po kim Pani taka ładna! – czytamy.

– Dziewczyny wyglądacie jak milion dolarów – stwierdziła jedna z internautek.

– P.Kingo wyglądacie przepięknie jak siostry Pani mama też jest piękna kobieta jak Pani – oznajmia kolejna.

Pochlebne komentarze możnaby wymieniać bez końca. Być może Kinga, widząc tak pozytywny odzew częściej będzie publikowała fotografie ze swoją mamą.

źródło: pikio.pl