Każdy znak zodiaku ma swojego anioła stróża. Sprawdź który jest Twój

Mamy dla Ciebie anielski horoskop na grudzień.

Baran

Twój anioł to Marchidiel.

Ten miesiąc będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych znajomości. Twój anioł pomoże Ci rozpoznać osoby, które nie mają wobec Ciebie dobrych intencji. Jest to też bardzo dobry moment na podróże, zarówno te małe jak i duże. Każda forma oddalenia się od miejsca zamieszkania sprawi, że odpoczniesz, przemyślisz swoje sprawy i wrócisz pełna sił, energii i nowych pomysłów.

Byk

Twój anioł to Asmodel.

Twój anioł pomoże Ci odkryć w sobie skromność i wrażliwość. Nie przechwalaj się swoimi sukcesami, szczególnie gdy Twojemu przyjacielowi podwinęła się noga i potrzebuje pomocy. Pamiętaj, że największą radością życia są codzienne, drobne przyjemności i radości. Zaproś męża na randkę, pójdź z koleżanką na kawę albo zrób dzieciom niespodziankę. Każde z nich doceni to w wyjątkowy sposób.

Bliźnięta

Twój anioł to Ambriel.

Anioł pomoże ci podejmować mądre wybory i odróżniać życiowe szanse od zgubnych pokus. W tym miesiącu będziesz miała w sobie sporo optymizmu. To przyniesie efekty w kontaktach towarzyskich czy w pracy. Jest to dobry moment, aby nauczyć się czegoś nowego. Może kurs języka? Siłownia? Szydełkowanie? Nie czekaj i zapisz się na zajęcia, które chodzą Ci po głowie od dawna.

Rak

Twój anioł to Murierl.

Twój anioł pomoże Ci podejmować rozważne i mądre decyzje. To też dobry moment, aby skupić się na sobie. Obowiązki domowe są ważne, ale Ty, Twoje pasje i Twoje samopoczucie są równie istotne. Odwiedź fryzjera, jeśli masz ochotę, znajdź czas na zakupy czy też kosmetyczkę. Każda kobieta potrzebuje chwili wytchnienia!

Lew

Twój anioł to Werchiel.

Twój anioł stróż będzie wspierał Cię w relacjach przyjacielskich. Dzięki jego pomocy będziesz udzielać swoim bliskim dobrych porad. Grudzień to świetny czas na flirt. Jeśli zapomniałaś, jak to robić, pora aby sobie przypomnieć. Możesz poflirtować z kolegą z pracy czy z mężem. Pamiętaj, że flirt – oczywiście w granicach rozsądku – to samo zdrowie i świetna zabawa, która doda Ci nieco pewności siebie.

Panna

Twój anioł to Hamaliel.

Jeżeli stoisz obecnie przed jakimś wyborem, Twój anioł pomoże podjąć Ci dobrą decyzję. Nie bój się ryzykować. Masz nad sobą szczęśliwą gwiazdę i w najbliższym czasie czeka na Ciebie sporo sukcesów. Poprawi się Twoja sytuacja finansowa i może udasz się w końcu na zasłużone wakacje.

Waga

Twój anioł to Uriel.

Twój anioł doda Ci w najbliższym czasie odwagi i pewności siebie. Dzięki temu poczujesz się ważna, wpływowa, a inni również zobaczą to i zaczną tak Cię traktować. Będziesz miała dużo obowiązków w pracy i mimo chwil zwątpienia, uda Ci się wszystko zrealizować.

Skorpion

Twój anioł to Bardiel.

Anioł sprawi, że będziesz bardziej ufna wobec ludzi i bardziej optymistycznie popatrzysz w przyszłość. To bardzo dobrze, bo wszystko wskazuje na to, że będziesz spotykać na swojej drodze samych życzliwych ludzi, którzy będą mieli wobec Ciebie szczere intencje. Powinnaś jednak zadbać o swoje zdrowie. Odwiedź lekarzy i zrób sobie podstawowe badania. Nie powinnaś czekać.

Strzelec

Twój anioł to Adnachiel.

Doda Ci on w najbliższym czasie odwagi. Nie będziesz więc obawiała się pójść do szefa i prosić o podwyżkę. Gwiazdy sugerują, że rozmowa ta zakończy się dobrze dla Ciebie. Powinnaś poświęcać więcej uwagi swojej drugiej połówce. Spędzajcie więcej czasu na rozmowie, wspólnych spacerach czy wyjściach do kina. O związek trzeba dbać nieustannie. Nie zapominaj o tym.

Koziorożec

Twój anioł to Haniel.

Haniel pomoże Ci poprawić sytuację finansową. Nowa praca czy prośba o podwyżkę – wszelkie takie próby zakończą się dla Ciebie sukcesem. Twoja druga połówka sprawi Ci wielką radość i niespodziankę. Spowoduje to, że między Wami na nowo odrodzi się uczucie i znowu poczujesz motyle w brzuchu.

Wodnik

Twój anioł to Gabriel.

To, co do tej pory odkładałaś na później w końcu będzie miało szansę dojść do skutku. A pomoże Ci w tym Twój anioł Gabriel. To świetny moment na rozwijanie pasji. Właśnie teraz spełnij marzenie z lat młodzieńczych. Doda Ci to pewności siebie i sprawi ogromną radość.

Ryby 

Twój anioł to Zadkiel.

Mimo iż nigdy nie miałaś problemów ze zdrowiem, powinnaś właśnie na nim się teraz skupić. Przemęczenie i stres źle na nie wpłyną. Znajdź chwilę dla siebie i postaraj się odpocząć. SPA z przyjaciółką czy weekend nad morzem sprawi, że od razu poczujesz się lepiej. Polepszą się także Twoje relacje z partnerem. Ostatnio mieliście dla siebie mniej czasu? Teraz się to zmieni, a pomoże Ci w tym Twój anioł.

źródło: polubione.com