Kayah po latach wreszcie jest szczęśliwa. Rozkwitła dzięki nowej miłości?

Kayah z ukochanym wkrótce wyjadą na wakacje. W tym czasie mieszkaniem gwiazdy zaopiekuje się jej syn, z którym w ostatnim czasie ma coraz lepsze relacje.

Kayah od ponad roku jest szczęśliwie zakochana. Piosenkarka spotyka się z tajemniczym finansistą, a ich związek stara się utrzymać z dala od mediów. Para unika wspólnego pozowania na ściankach i udzielania wywiadów, w zamian skupiając się na wspólnym życiu. Wyjątkiem była impreza Gazety Wyborczej, na której Kayah pojawiła się w towarzystwie swojego nowego wybranka.

Pewne jest jednak, że relacja ta bardzo służy artystce. Jak przyznała w jednym z wywiadów, nie lubi być sama, bo jest kochliwa i tak już ma. Najwidoczniej nowa miłość piosenkarki jest dla niej właściwym oparciem, ponieważ u boku mężczyzny czuje się doskonale:

Moje życie uczuciowe jest pełne satysfakcji, której źródłem są: szacunek, podziw i cierpliwość. To kwestia dojrzałości – przyznała piosenkarka jakiś czas temu w rozmowie z magazynem Uroda Życia.

Artystka dogaduje się jednak nie tylko ze swoim ukochanym, ale wreszcie znalazła też dobry kontakt z własnym synem. Roch, syn piosenkarki z małżeństwa z Rinkie Rooyensem, ma już 21 lat. Chociaż jeszcze do niedawna od mamy się wyprowadził, teraz zdarza się mu pilnować jej mieszkania, a także doglądać zwierząt:

Kiedy Kayah wyjeżdża, syn ze swoją dziewczyną Zuzią, wprowadzają się do niej, żeby opiekować się zwierzyńcem. (…) Tak też będzie tym razem, kiedy Kayah wraz ze swoim ukochanym będzie odpoczywała w Zakopanem – informuje Życie na gorąco.

Wcale nie ma się czemu dziwić, że po latach piosenkarka wreszcie jest szczęśliwa.


źródło: jastrzabpost.pl