Katarzyna Warnke zaprzeczała, że jest w ciąży, teraz pokazała brzuch!

O Katarzynie Warnke nie przestaje być głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą sensację, pokazując na wybiegu ciążowy brzuch. Teraz z kolei zdradziła, dlaczego rok temu ogoliła głowę. Jak się okazuje, zrobiła to dla roli, której ostatecznie nie zagrała. „Jestem całym sercem z tym projektem” – napisała na Instagramie.

Katarzyna Warnke w ostatnim czasie zdecydowanie dba o to, aby było o niej głośno. Aktorka dopiero co wywołała sporą burzę swoim udziałem w pokazie mody MMC, gdzie poza kolekcją ubrań zaprezentowała też… ciążowy brzuch.

Teraz z kolei postanowiła wyjawić, dlaczego ponad rok temu ogoliła głowę na łyso. Jak się okazuje, Warnke zrobiła to dla roli w filmie, w którym ostatecznie nie zagrała. Jak wyjaśniła, miała się wcielić w postać zawodniczki MMA.

https://www.instagram.com/p/Bzbc96lCWvm/?utm_source=ig_embed

„Once upon a time… miałam zagrać zawodniczkę MMA. Dużo poświęciłam pracy, wylałam potu na treningach, ale zdjęcia przerwano” – czytamy na Instagramie Katarzyny Warnke.

Aktorka dodała jednak, że mocno kibicuje tej produkcji, m.in. z uwagi na fakt, iż główną rolę gra w niej jej mąż, Piotr Stramowski.

„Na szczęście film został ukończony i wchodzi niedługo do kin, 19-go lipca. Nazywa się teraz ‚Fighter’. Choć już beze mnie, jestem całym sercem z tym projektem” – napisała.

Jeszcze kilka tygodni temu Katarzyna Warnke stanowczo dementowała pojawiające się w prasie informacje na temat jej ciąży. Było tak między innymi, gdy pod jednym z jej postów pojawił się wpis pewnej fanki, w którym ta pogratulowała Warnke błogosławionego stanu.

„To bzdury” – skomentowała wówczas aktorka.

Teraz jednak okazało się, że gwiazda faktycznie zostanie wkrótce mamą! Katarzyna Warnke wraz z partnerem – Piotrem Stramowskim – ogłosiła to w wyjątkowy sposób. Na pokazie MMC małżeństwo wcieliło się w role modeli, a na wybiegu Warnke pojawiła się w luźnym szlafroku, dumnie prezentując swój – już dość mocno – zaokrąglony brzuch.

Nagrania ukazujące Warnke i Stramowskiego szybko znalazły się na InstaStories wielu zgromadzonych na pokazie gości; takie kadry zamieścił na swojej relacji z wydarzenia m.in. dziennikarz Mateusz Hładki.

https://www.instagram.com/p/BzYp9qFhApr/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że 42-letnia obecnie Katarzyna Warnke wyszła za mąż za młodszego o ponad 10 lat Piotra Stramowskiego w 2016 roku.

źródło: film.interia.pl