Katarzyna Warnke pokazała się publicznie pierwszy raz po porodzie. Gwiazda pojawiła się na festiwalu filmowym w Gdyni. Wyglądała świetnie. Jak udało się jej tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży?

Cały polski show-biznes niedawno gratulował Katarzynie Warnke pierwszego dziecka. Aktorka urodziła syna, którego imię na razie nie zostało podane do wiadomości publicznej. Wiadomo jednak, że gwiazda zdążyła już wrócić do formy, co udowodniła dzisiaj wieczorem, w trakcie trwającego 44. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

JAK KATARZYNA WARNKE WYGLĄDA PO PORODZIE?
Podczas imprezy TVN-u, która została zorganizowana w ramach święta polskiego filmu, Warnke była w centrum uwagi. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej oczu. Wyglądała wręcz cudownie. Wielu zachwycało się jej ubiorem, a także dopisującym humorem, który bez wątpienia dodawał uroku młodej mamie. Jej uśmiech był niesamowitą ozdobą, a także wywoływał wielką radość wśród obserwatorów i uczestników spotkania.

Część internautów zwróciło uwagę na delikatnie pogrążone oczy gwiazdy. W końcu lekkie zmęczenie w tej sytuacji jest jak najbardziej uzasadnione. Warnke jest przecież pełnoetatową mamą. Swoją obecnością na festiwalu w Gdyni przyćmiła jednak wszystkich wokół.

https://www.instagram.com/p/B2m7fhegfBy/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

Katarzyna za kulisami wydarzenia brylowała w czarnych spodniach opinających jej zgrane nogi, koszulce z nadrukiem, botkach na cienkiej szpilce i z włochatą kamizelką, która zamaskowała ewentualne pozostałości po zaokrąglonym brzuszku. Internautki były pod wrażeniem formy Warnke, my również.

KIEDY KATARZYNA WARNKE URODZIŁA SYNA?
Informacja o porodzie Katarzyny Warnke trafiła do mediów 9 września. Tego samego dnia potwierdził ją Piotr Stramowski, który na swoim profilu opublikował rysunek przedstawiający chłopca, co potwierdziło spekulacje dotyczące płci dziecka. Para doczekała się syna. Jak dotąd gwiazdy nie zdecydowały się na publikację jakichkolwiek zdjęć noworodka, na próżno też szukać jakichkolwiek informacji na temat imienia dziecka.

źródło: jastrzabpost.pl