Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki wyjechali na wakacje. Aktorka i kulturysta skrytykowali na Instagramie innych plażowiczów. „Gromady rozwydrzonych matołów dojących z gwinta wódkę i ryczących bawołów” – napisała gwiazda, zwracając uwagę na skandaliczne zachowanie Polaków nad morzem.

Polskie gwiazdy wykorzystują swoją rozpoznawalność nie tylko do chwalenia się luksusowym życiem i promowania otrzymanych za darmo produktów. Wiele z nich chętnie przyjmuje pozycję autorytetu społecznego i publicznie komentuje zachowanie innych ludzi, którym często bardzo daleko do ideału.

Niedawno na krytykę pozwolili sobie Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, którzy udali się na wakacje do Mielna. Para nie przeszła obojętnie wobec tego, jak inni Polacy zachowywali się nad polskim morzem. W swoich instagramowych wpisach zwrócili uwagę na żenujące zachowanie rodaków wypoczywających nad Bałtykiem.

„Co nas »wypłoszyło« z plaży nad polskim morzem…? Nie, nawet nie dzikie tłumy… Bo przecież każdy ma prawo, lubi i chciałby być latem nad morzem… Nawet nie, że woda zimna. (…) Gromady rozwydrzonych matołów, pod 30-tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i »łychę«, ryczących jak bawoły – przy czym bawół chociaż ma mózg! – co drugi, trzeci grajdoł wyjących bezmózgów: »Weź ku*wa, ja pier*olę ku*wa, je*ać, je*ać wszystkich, ku*wa«… Kolejne rodziny, jak my, z dziećmi, którym uszy więdły, opuszczały w poczuciu niesmaku śliczne szerokie plaże… Tak miło wspominam te plaże z wakacji mojego dzieciństwa… Odeszło w przeszłość” – napisała z żalem.

https://www.instagram.com/p/B0Lrwhpl5TD/?utm_source=ig_embed

Kilka godzin później Katarzyna Skrzynecka skrytykowała plażowiczów za ich wulgarny sposób wysławiania się. Choć wszystko skomentowała w żartobliwym tonie, jej wypowiedź była bardzo poważna i zasmucająca.

„Wyjechałam się zrelaksować w luksusowym hotelu SPA. Wszystko bardzo drogo, elegancko, no to myślę sobie, że przyjeżdżają tutaj zamożni, kulturalni ludzie. Siedzi dwójka eleganckich państwa i nagle pan mówi do pani: »Chodź no tu, bo to lepiej napie*dala«. Myślę sobie, że pan nie ma za grosz kultury osobistej. Spie*dolił mi pan cały wyjazd!” – powiedziała na instagramowym filmiku Katarzyna Skrzynecka

https://www.instagram.com/p/B0MZjwuhYFN/?utm_source=ig_embed

Na dłuższy komentarz na Instagramie pozwolił sobie Marcin Łopucki. Kulturysta i wielokrotny mistrz świata nie krył zażenowania tym, co dzieje się nad polskim morzem. Na początku wyśmiał rozstawianie parawanów, które uniemożliwiają spokojny spacer po plaży. Wyśmiał także alkoholizm Polaków i mierny gust muzyczny, a także zwrócił uwagę na skandaliczne słowa, którymi zwracają się do swoich dzieci.

źródło: plejada.pl