Katarzyna Skrzynecka ma jasno sprecyzowane poglądy na temat influencerów. „Jestem przeciwniczką szaleństwa”

Katarzyna Skrzynecka jest obecna w polskim show biznesie już od ponad 20 lat. Zaczynała jako aktorka filmowa i teatralna, jednak próbowała swoich sił również w branży muzycznej. Od kilku lat Kasię najczęściej zobaczyć można na ekranach telewizorów. W 2005 roku zadebiutowała jako prowadząca Tańca z Gwiazdami i pełniła tę funkcję przez całe 11 sezonów.

W 2013 roku aktorka wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie udało jej się zająć pierwsze miejsce. Od momentu wygranej Skrzynecka zasiada w jury show i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało to ulec zmianie.

Jak większość współczesnych celebrytów, Skrzynecka aktywnie działa na Instagramie. Na jej profilu pojawiają się jednak głównie treści związane z jej aktywnością zawodową. Aktorka nie zamierza dzielić się każdym szczegółem ze swojego życia prywatnego, ma bowiem jasno sprecyzowane poglądy na temat influencerów. W rozmowie z portalem Pomponik przyznała, że takie osoby kompletnie jej nie imponują.

Blogerem, influencerem, youtuberem może zostać każdy siedzący w domy człowiek bez żadnego doświadczenia. Ważne, żeby komentował, krytykował każdego. To nie na tym polega. Takie osoby nigdy nie będą dla nas autorytetem.

Skrzynecka przyznała, że chociaż nie potępia stylu życia wielu użytkowników mediów społecznościowych, sama nie zdecydowałaby się na sprzedawanie swojej prywatności w sieci.

Jestem przeciwniczką szaleństwa. Jeśli fotografujemy od rana do wieczora wszystko, w co się ubraliśmy, czym się nasmarowaliśmy, co zjedliśmy, czy w jakiej siłowni ćwiczymy i tagujemy markę, to ja nie chciałabym tak żyć. Jeśli ktoś ma na to czas i chce tak żyć, to jest jego wybór. Nie potępiam tego. Jednak ja nie jestem słupem ogłoszeniowym.

Cieszymy się, że Kasia ma zdrowe podejście do korzystania z mediów społecznościowych. Co prawda jeszcze kilka lat temu jej stanowisko na temat reklam było nieco inne. Trudno się jednak dziwić, że uległo zmianie.

źródło: pudelek.pl