Katarzyna Olubińska wyszła za mąż. W tym ważnym dla siebie dniu wyglądała oszałamiająco

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Olubińska właśnie wzięła ślub. W tym ważnym dla siebie dniu wyglądała oszałamiająco.

Katarzyna Olubińska, znana szerszej publiczności jako jedna z reporterek „Dzień Dobry TVN”, właśnie wyszła za mąż. Zdjęcia ze ślubu dziennikarki obiegły sieć.

Katarzyna Olubińska wyszła za mąż
Katarzyna Olubińska 22 czerwca w kościele Dominikanów przy ul. Freta w Warszawie stanęła na ślubnym kobiercu. Dziennikarka sama pochwaliła się tą radosną nowiną, publikując na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Fotografię opatrzyła jedynie lakonicznym podpisem:

Mąż i żona.

https://www.instagram.com/p/BzDQb0-ooUf/?utm_source=ig_embed

To jednak nie jedyne zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych. Goście weselni także pokazali na Instagramie zdjęcia z uroczystości, oznaczając przy tym piękną pannę młodą. Na fotografiach widać, że Olubińska wyglądała przepięknie. Dziennikarka miała na sobie koronkową, dopasowaną suknię od Laurelle. Zachwycająca była jednak nie tylko kreacja panny młodej, ale również jej delikatny i elegancki bukiet. Olubińska tego dnia postawiła też na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Trzeba przyznać, że wyglądała obłędnie.

Pod zdjęciem opublikowanym przez Olubińską pojawiło się mnóstwo komentarz z gratulacjami i życzeniami na nowej drodze życia. Na nie pozostaje nic innego, jak do tych życzeń się dołączyć. Sto lat młodej parze.

źródło: plotek.pl