Katarzyna Grochola niedawno pojawiła się w telewizji, gdzie wyznała, że jej nowym trzecim mężem jest muzyk – Stanisław Bartosik. W sobotni wieczór małżonkowie zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. Czułościom nie było końca.

Katarzyna Grochola skończyła 61 lat, jednak jej podejście do życia jest dowodem na to, że na miłość nigdy nie jest za późno. Okazuje się, że słynna autorka bestsellerowej powieści Nigdy w życiu, trzeci raz wyszła za mąż. Swoją tajemnicę wyjawiła niedawno na kanapie Dzień dobry TVN, wówczas ujawniła, że mężatką jest od sierpnia 2018 roku. Matka Doroty Szelągowskiej wzięła zatem sekretny ślub przed mediami.

Jesteśmy po ślubie już 9 miesięcy. Byłam w telewizji z obrączką, ale rozumiem, że też świat nie musi być skierowany na moje ręce… A jesteśmy ze sobą już dwa lata. Dostałam z tej okazji piękny pierścionek – wyznała

Trzecim mężem Grocholi jest puzonista – Stanisław Bartosik, w którym pisarka zakochała się po uszy jak nastolatka. Okazuje się, że Grochola i Bartosik poznali się dwa lata temu na benefisie jednego z przyjaciół Stanisława.

Zobaczyłam Stanisława na schodach i przedstawił mi się nazwiskiem. Zapytałam czy ma jakieś imię. Na co odpowiedział mi, że ma, ale nieciekawe. Pamiętam, że po czterech godzinach zapytał, czy może mnie pocałować. To mnie tak strasznie rozśmieszyło, że się zgodziłam. To było kapitalne! – wyznała Grochola

Wszystko na to wskazuje, że miłość między małżonkami rozkwita w najlepsze. Grochola zabrała w sobotę swojego świeżo upieczonego męża na modowy event, gdzie oficjalnie zadebiutowali razem na czerwonym dywanie. Para całowała się w najlepsze, nie szczędziła sobie czułości nawet na oczach zgromadzonych gości oraz fotoreporterów. 61-letnia Katarzyna Grochola wyraźnie przeżywa piękną jesień swojego życia u boku starszego od siebie puzonisty. Wspaniale!

 

źródło:jastrzabpost.pl