Katarzyna Dowbor uległa niespodziewanej kontuzji. Co stało się prowadzącej „Nasz nowy dom”?

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej szanowanych i cenionych przez widzów polskich dziennikarek. Gwiazda od kilku lat prowadzi hitowy program „Nasz nowy dom”, który cieszy się ogromną popularnością. Niestety prezenterka musiała zdecydować się na przerwanie zdjęć do nowego sezonu z powodu nagłego wypadku.

Katarzyna Dowbor należy do grona szczególnie uwielbianych przez fanów prezenterek. Dziennikarka, która przez długi czas związana była z Telewizją Polską, dziś współpracuje ze stacją Polsat. W rozwijaniu niezwykle owocnej kariery co jakiś czas przeszkadzają jej jednak niestety problemy zdrowotne.

Katarzyna Dowbor uległa niespodziewanej kontuzji. Co stało się prowadzącej „Nasz nowy dom”?

Gwiazda musiała kilka tygodni temu przejść operację tarczycy. Widzowie niezwykle martwili się o medialną ulubienicę, która dość szybko wyszła jednak ze szpitala i wróciła do pracy na planie programu „Nasz nowy dom”. Nic wtedy nie zapowiadało kolejnego przerwania zdjęć oraz niespodziewanych komplikacji zdrowotnych dziennikarki.

Jak poinformowała za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych sama Katarzyna Dowbor, nagle uległa poważnej kontuzji kolana. Na Instagramie pokazała nawet zdjęcie chorej nogi oraz poinformowała o obecnej sytuacji zawodowej.

– Miałam być na planie programu „Nasz nowy dom”, ale niestety z powodu kontuzji musiałam zostać w domu – napisała wyraźnie zasmucona dziennikarka, której wyznanie niezwykle zmartwiło fanów.

Jak widzowie zareagowali na kolejne problemy zdrowotne gwiazdy? Masa ciepłych słów pocieszenia w komentarzach

Nie wiadomo, jakiemu dokładnie wypadkowi uległa Katarzyna Dowbor oraz co konkretnie jej dolega. Widzowie są jednak niezwykle zawiedzeni kolejnym przerwaniem zdjęć do uwielbianego programu. Nie ukrywają także smutku z powodu ewidentnie złej passy gwiazdy, która w ostatnim czasie musi borykać się z wieloma problemami zdrowotnymi, zdecydowanie przeszkadzającymi jej w pracy oraz codziennym życiu. W komentarzach pod nową fotografią na koncie na portalu społecznościowym Dowbor bardzo szybko pojawiło się więc wiele bardzo pozytywnych, szczerych życzeń.

„Zdrówka p. Kasiu i szybkiego powrotu na plan”; „Szybkiego powrotu do zdrowia i na plan – w końcu ktoś musi motywować ekipę”; „Cały kosz zdrowia Pani Kasiu! Szybko się kurować proszę, bo widzowie czekają”; „Szybkiego powrotu do zdrowia życzę Pani Kasiu… Oczywiście czekam na kolejne odcinki „Nasz nowy dom”… Jest Pani wspaniała” – czytamy pod fotografią na profilu Dowbor na Instagramie.

Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

źródło: pikio.pl