Katarzyna Dowbor Stara Się Naprawić Błędy Młodości. Syn dziennikarki ma pretensje

Katarzyna Dowbor, dziennikarka znana z TVP i Polsatu nie była w najlepszych relacjach z synem. Ostatnio stara się podreperować ich stosunki, poprzez spędzanie wolnego czasu z wnukami. O co miał pretensje syn dziennikarki?

Katarzyna Dowbor została babcią już dawno temu, jednak dopiero od niedawna zaczęła poświęcać czas swoim wnukom. Zachwycona zachowaniem dziennikarki jest nawet jej synowa – aktorka i prezenterka Joanna Koroniewska. Być może to poważny krok w podreperowaniu relacji z synem, które do tej pory były nie najlepsze. Syn reporterki zdradza, jak wyglądało jego dzieciństwo.

Katarzyna Dowbor nie była najlepszą matką. Syn wyznaje, dlaczego miał z nią złe relacje
Maciej Dowbor, syn Katarzyny Dowbor, również jest dziennikarzem. Pomimo dzielenia ze swoją matką zawodu, nie był z nią ostatnio w najlepszych relacjach. Jak sam przyznaje, kiedy był dzieckiem, dla jego matki od macierzyństwa, ważniejsza była kariera. Katarzyna Dowbor przez długi czas nie zdawała sobie sprawy, co jest przyczyną jej kiepskich relacji z synem. Uświadomiła ją dopiero synowa. Od tego momentu zaczęła się wielka przemiana prowadzącej „Nasz nowy dom”.

Mimo że dziennikarka dalej jest bardzo skupiona na swojej karierze, znajduje czas na pomoc w wychowaniu wnuków. Udało jej się wypracować kompromis ze swoją synową.

– Moja synowa jest niezwykle mądra. Jak potrzebuje pomocy, zawsze mówi do mnie: jeżeli mogłabyś, to byłoby fajnie, a jeśli nie, to my sobie poradzimy. Nie przeszkadzamy sobie w realizowaniu naszych pasji – przyznała Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów.

Katarzyna Dowbor stara się naprawić błędy młodości
Teraz dziennikarka chce być wzorową babcią. W zeszłym roku zabrała swoją 10-letnią wnuczkę, Janinkę na narty. Dziewczynka była szczęśliwa, że mogła wybrać się na wyjazd ze swoją babcią.

Jak informują różne źródła, dzięki pomocy Katarzyny Dowbor, Joanna Koroniewska ma więcej czasu, żeby zajmować się najmłodszą – półtoraroczną pociechą.

Dziennikarka wierzy, że ocieplenie stosunków ze swoją synową, pozwoliło jej nawiązać z powrotem nić porozumienia ze swoim synem.

– Cieszę się, że po latach mamy z Maćkiem bardzo dobre relacje. Nie da się ukryć, że to zasługa mojej synowej. Joasia jak nikt inny potrafi scalać rodzinę. Dzięki niej dzisiaj trzymamy się razem – przyznała dziennikarka w wywiadzie.

źródło: pikio.pl