Katarzyna Dowbor nie poznaje swojej synowej. Joanna Koroniewska pokazała swoją drugą twarz.

Katarzyna Dowbor będzie zaskoczona. Jak się okazuje, jej synowa ma zupełnie nieznaną, drugą twarz. Tego nikt nie mógł się spodziewać, a sposób, w jaki zaprezentowała się gwiazda telewizji, będzie wielkim szokiem dla wszystkich jej fanów.

Katarzyna Dowbor to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych postaci telewizji Polsat. Legenda telewizji, która prowadzi program „Nasz Nowy Dom” pomaga setkom Polaków w remontach ich posiadłości, dzięki czemu zyskują nowe, o wiele lepsze warunki życiowe. Tak pozytywnie i wzruszająco kojarząca się gwiazda nie spodziewała się, że jej synowa ma bardzo nietypowe i zupełnie oderwane od jej wizerunku zainteresowania. Fani są poruszeni i przecierają oczy ze zdziwienia.

Katarzyna Dowbor nie poznaje swojej synowej. Ciekawe zainteresowania gwiazdy

1

2

Joanna Koroniewska, która jest żoną syna Katarzyny Dowbor, ostatnimi czasy upodobała sobie strzelanie z broni. Była gwiazda „M jak Miłość”, która w trakcie swojej kariery aktorskiej wcielała się w postaci wrażliwych bohaterek, została przyuważona przez media na strzelnicy sportowej. Aktorka z wielką satysfakcją i z uśmiechem od ucha do ucha używała broni sportowej. Mówi się, że jej nowe hobby ma wielki związek z jej ostatnią kreacją w serialu „Ślad”, w którym wciela się w postać policjantki.

– Na co dzień jestem osobą potulną i nie zdarza mi się być agresywną wobec innych. Na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś wyjątkowego – mówi Joanna Koroniewska w rozmowie z portalem „Pomponik”.

Joanna Koroniewska ma temperament?

Opinia o tym, że Koroniewska jest osobą potulną i ugodową, może nie być do końca tak prawdziwa, jak przez lata kreowały to media. Mogliśmy przekonać się o tym, gdy aktorka i prezenter Maciej Dowbor zastanawiali się nad swoim rozwodem. Wiele osób z otoczenia pary mówiło, że celebrytka przez długi czas nie była w stanie wybaczyć swojemu mężowi jego nastawienia i planowała rozpocząć swoje życie całkowicie na nowo.

Na szczęście, w tamtym momencie w związku Koroniewskiej i Dowbora zainterweniowała gwiazda telewizji Polsat, która sprawiała, że para uporała się ze swoimi problemami i do dziś stanowi jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie.

źródło: pikio.pl