Kasia Cichopek bez makijażu wygląda jak inna osoba. Szokujące zdjęcie artystki!

Katarzyna Cichopek to aktorka, tancerka i prezenterka telewizyjna. Znana jest przede wszystkim z roli Kingi Zduńskiej w telenoweli „M jak Miłość”, emitowanej na antenie TVP. W dzisiejszym świecie osoby ze świata show-biznesu są nienaturalnie perfekcyjni. Aktorka nie ulega modzie i chętnie pokazuje się bez makijażu i retuszu. Oto jej szokujące zdjęcia w wersji sauté. Możecie jej nie poznać, ponieważ wygląda zupełnie inaczej niż w serialu!

Katarzyna Cichopek zdobyła popularność szczególnie wśród płci męskiej, dzięki swojej niebanalnej urodzie. Jest dość egzotyczna, kruczoczarne włosy kontrastują z delikatnymi słowiańskimi rysami aktorki. Najczęściej kojarzona z rolą Kingi Zduńskiej w telenoweli „M jak Miłość, młoda aktorka przyciąga uwagę od pierwszego odcinka, w którym się pojawiła. Serialowa partnerka Piotra Zduńskiego od lat jest obiektem westchnień wielu mężczyzn.

W 2005 roku wzięła udział w drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, nadawanego wtedy na antenie TVN. Jej partnerem był czarujący Marcin Hakiel, polski tancerz, który reprezentuje klasę „S” w tańcu latynoamerykańskim. Jest to najwyższa możliwa do zdobycia, międzynarodowa klasa taneczna. Kasia z Marcinem zwyciężyli drugą edycję programu, a dwa lata później wzięli udział w Konkursie Tańca Eurowizji. Założyli też w Warszawie studio tańca, którego filie pojawiły się również w innych miastach naszego kraju.

Kasia prowadziła różnego rodzaju programy rozrywkowe, m.in.: „Jak oni śpiewają?” i „Tylko nas dwoje”. Jest z wykształcenia psychologiem i swoimi radami na temat macierzyństwa dzieliła się w programie „Sexy Mama” oraz w dwóch książkach, które wydała pod tym samym tytułem. W 2008 roku zawarła związek małżeński ze swoim tanecznym partnerem, Marcinem Hakielem. Mają dwoje dzieci, 10-letniego Adama i 6-letnią Helenę.

Katarzyna Cichopek urzeka swoją urodą. Dzięki dużej aktywności fizycznej jej ciało i skóra są jędrne i zdrowe. Chętnie dzieli się tym ze swoimi fanami na Instagramie. W telewizji mieliśmy okazję widzieć ją tylko z delikatnym make-upem. Wspólnie z redakcją Pikio, przygotowaliśmy jej powalające zdjęcia bez poprawek i makijażu.

Dużo ćwiczy


Kasia prowadzi aktywny tryb życia. Często chodzi na siłownię. Korzysta z uroków wiosny i regularnie jeździ na rowerze. Jest to recepta na doskonałą kondycję, zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Uwielbia słońce


Kasia uwielbia korzystać z dobrodziejstw natury. Kocha się opalać i chętnie dzieli się tym ze światem. Fani aktywnie komentują jej profil, zdarzają się drobne przytyki, ale jest to powszechne w przypadku gwiazd.

Częste spacery to jeden z jej sekretów


Częste spacery powodują, że się dotleniamy, a co za tym idzie nasza skóra i wszystkie inne narządy. Kasia doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego na jej Instagramie możemy znaleźć pełno zdjęć na łonie natury. Jest niesamowicie pozytywną osobą i widać, że cieszy się życiem, czym często się chwali.

– […] mokra a nadal śliczna – jeden z komentarzy na jej profilu.

Naturalnie piękna


Kasia ma naturalnie piękne rzęsy. Niektórzy sugerują, że korzysta z jakichś specyfików i odżywek do rzęs. Fani podziwiają jej naturalność. Wygląda na dużo młodszą niż w rzeczywistości.

Nie potrzebuje retuszu


Jest fanką Bruno Marsa. Jakiś czas temu chwaliła się na Instagramie pobytem na koncercie w Berlinie i jak widać na załączonym obrazku, nawet na takie wydarzenie nie potrzebuje nakładać make-upu. Jest naturalnie piękna.

Wspiera fanów


Podczas uczestnictwa w Tańcu z Gwiazdami zapoznała się z profesjonalnym tancerzem, Marcinem Hakielem. W jego towarzystwie występowała nawet w 1 Konkursie Tańca Eurowizji w 2007 roku. Teraz jest jego żoną. Na Instagramie postanowiła podzielić się swoim samopoczuciem przed próbą taneczną z Marcinem.

– […] poruszam się trochę i napewno poczuje więcej energii… A Wy, mam nadzieję, nie daliście się przesileniu? […] życzę Wam dużo zdrowia! – troszczy się o fanów.

Zdrowe odżywianie to podstawa


Kasia często opowiada w social-mediach o tym, co je. Bardzo dba o prawidłowe odżywianie. Jest to z pewnością jeden z czynników, dzięki któremu cera, włosy i skóra aktorki są w tak dobrym stanie. Dodajmy jeszcze ruch, regularną aktywność fizyczną, częste spacery na świeżym powietrzu i mamy przepis na zdrowie i urodę.

W związku promienieje


Kasia jest bardzo szczęśliwa w swoim związku z Marcinem Hakielem. Partner często ją komplementuje, a zwłaszcza rankami, gdy po przebudzeniu wita ją jeszcze nieumalowaną. Aktorka jest naturalnie piękna i nie potrzebuje dużej ilości kosmetyków, aby lśnić na czerwonym dywanie.

Dzieli się wiedzą


Na swoim profilu często poleca kosmetyki do pielęgnacji skóry i włosów. W komentarzach możemy znaleźć jej prywatne porady i odpowiedzi na pytania fanek, często związane z tematem zdrowia i urody.

Jest sexy mamą


Kasia studiowała psychologię i jest mamą dwojga dzieci. Swoimi poradami na temat tego, jak być „sexy mamą” dzieliła się w programie telewizyjnym i dwóch książkach, których jest autorką. Można było tam znaleźć porady, jak utrzymać dobrą kondycję po ciąży. Sama stosowała się do tych zasad i jest tego naocznym przykładem.

źródło: pikio.pl