Kasia Bosacka bez makijażu. ” Jestem dumna z moich zmarszczek, bo ciężko sobie na nie zapracowałam”

Katarzyna Bosacka (47 l.) choć stroni od medycyny estetycznej i większych zmian w swoim wyglądzie, to jednak zawsze stara się pokazywać publicznie w pełnym makijażu. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała się fanom w zupełnie nowej, naturalnej odsłonie.

Do tej pory była prowadzącą programu TVN style „Wiem co jem” i to właśnie dzięki niemu zdobyła ogromną popularność.

I choć stacja zdecydowała się na zakończenie z nią współpracy, to Kasia wciąż cieszy się sporą popularnością, co widać chociażby na jej profilach w mediach społecznościowych.

Jej fani pokochali ją za naturalność i szczerość, a ostatnie opublikowane przez nią zdjęcie, zrobiło furorę.

Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, do którego pozuje bez grama makijażu. Kasia pozwoliła sobie również na kilka słów komentarza:

„Wolna Kucharka, czyli ja. Wypuszczona z piekarnika. Bez retuszu, bez makijażu, bez ściemy! Nareszcie, o 23.00 można odetchnąć”.

Widząc zainteresowanie, jakie wzbudziła fotka, Bosacka postanowiła wypowiedzieć się na temat naturalnego piękna.

„Wbrew trendom Wielkiego Świata. Wbrew presji na ciało, rzęsy, usta, cycki, biodra, nos. W wieku prawie 47 lat pozostaję bez wiadra botoksu, kilometrów firan sztucznych rzęs i zarąbiście błyszczących licówek na zębach. Tak starzeję się, jak wszyscy, ale w d**ie mam pęd ku cielesnej doskonałości. Mózg jeszcze działa. Wrzucam Wam zdjęcie bez filtrów. Jestem dumna z moich zmarszczek, bo ciężko sobie na nie zapracowałam” – dodała Katarzyna.

A Wam jak podoba się Bosacka w takiej odsłonie?

źródło: pomponik.pl