Kamila Boniek w koronkowej sukni ślubnej. Ekstrawagancki ślub w plenerze

Zdjęcia z wesela córki, które udostępnił Zbigniew Boniek, są niepozorne. Fotografia z Instagrama Kamili Boniek pokazuje, jaki rozmach miał ślub młodej pary.

Zbigniew Boniek podzielił się na swoim koncie na Twitterze zdjęciami ze ślubu córki. Kamila Boniek wyszła za Włocha Francesco Tudisco. Pierwsze z nich zrobiono, kiedy dumny ojciec prowadził córkę do ołtarza.

Kolejna fotografia pokazuje wspólny taniec Zbigniewa Bońka i panny młodej. Panna młoda ubrana jest w koronkową suknię z trenem. Na zdjęciach z kościelnej uroczystości koronkowy rękaw zakrywa ramiona i plecy panny młodej.

Także sama Kamila Boniek udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z wesela. Na swoim koncie na Instagramie pokazała fotografię, na której z kieliszkiem szampana w dłoni całuje pana młodego. Na pierwszym planie znajduje się imponujących rozmiarów tort przybrany różowymi peoniami. Tort, zamiast stać na stole wisi na „huśtawce” zwisającej z drzewa. Zapewne do tej samej gałęzi przymocowane są kryształowe żyrandole. W tle widzimy szereg płonących fajerwerków. To tylko jedno zdjęcie, ale nie mamy wątpliwości, że uwiecznia bardzo szykowny ślub.

https://www.instagram.com/p/Bj2PZe3Bz0z/?utm_source=ig_embed